crosssearch

Bungalovy Jurjevac** leží v borovém háji, cca 150 metrů od centra letoviska Stari Grad. Hostům je k dispozici recepce, restaurace, parkovi&tě. Vybavení bungalovů pro 3 - 4 osoby: dvoulůžková ložnice, obývací pokoj s 1 - 2 lůžky, vybavený kuchyňský kout, koupelna se sprchou a...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Bungalovy Jurjevac** leží v borovém háji, cca 150 metrů od centra letoviska Stari Grad. Hostům je k dispozici recepce, restaurace, parkoviště. Vybavení bungalovů pro 3 - 4 osoby: dvoulůžková ložnice, obývací pokoj s 1 - 2 lůžky, vybavený kuchyňský kout, koupelna se sprchou a WC, terasa.

Stravování: v blízké restauraci formou polopenze - snídaně bufetové, večeře servírované, výběr ze 2 - 3 menu + salátový bufet.

Pláž: z části oblázková, jinak přírodní skalnatá s betonovými platy, vzdálená dle jednotlivých bungalowů 250 - 400 metrů.

Sport a zábava: centrum letoviska Stari Grad s mnoha historickými památkami, láká k procházkám, je zde spousta barů, restaurací, kaváren, kino, muzeum. V blízkosti mnoho možností sportovního vyžití: tenis, basketbal, kopaná, minigolf, půjčovna kol, vodních lyží a motorových člunů, pořádají se zde lodní výlety.

Bungalovy musí být obsazeny minimálně 3 osobami.

Lokalita:Ostrov Hvar - město Stari Grad (OSTROVY JADRANU)

Poloha: 100 až 300 m od pláže

Typ stravy: polopenze
Vybavení: parkoviště, recepce, restaurace

Sport v blízkosti: basketbal, minigolf, půjčovna kol, půjčovna loděk, půjčovna lyží, šnorchlování, tenis, vodní sporty, volejbal

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000