crosssearch

Adriatiq resort Fontana leží cca 300 m od centra malebného města Jelsa. Jedná se o příjemný resort pavilonového typu. Hosté mají k dispozici restauraci, směnárnu, bar u bazénu, parkoviště, salon krásy, 2 venkovní bazény, bazén pro děti, lehátka a slunečníky u bazénu. Wi-Fi je...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Adriatiq resort Fontana leží cca 300 m od centra malebného města Jelsa. Jedná se o příjemný resort pavilonového typu. Hosté mají k dispozici restauraci, směnárnu, bar u bazénu, parkoviště, salon krásy, 2 venkovní bazény, bazén pro děti, lehátka a slunečníky u bazénu. Wi-Fi je k dispozici za poplatek.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje Comfort a Classic s možností přistýlky s vlastním příslušenstvím, SAT/TV, telefon, fén. Pokoje typu Comfort mají nové koupelny, některé jsou s terasou. Pokoje typu Classic jsou s balkonem nebo terasou. Všechny pokoje typu Comfort a Classic jsou situovány na mořskou stranu.

Stravování

Polopenze formou švédských stolů. Za příplatek možnost dokoupení oběda.

Pláž

100 m od střediska.

Sportovní vyžití

stolní tenis, fitness, v nedaleké sportovní hale (cca 10 min. chůze od resortu) je možnost provozovat další sporty. Dětský koutek pro děti 6-12 let, v sezóně animace pro děti a dospělé (tematické večery).

Přednosti

Bazén, švédské stoly, animace.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000