crosssearch

Našimi turisty oblíbená dvoupodlažní vila Zrinka stojí v klidné jižní části letoviska Gradace. Centrum města je vzdáleno asi 15 minut chůze. K oblázkové pláži je to cca 300 metrů. Jelikož tento objekt je umístěn v příkřejším svahu, nedoporučujeme pobyt osobám s omezenou...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Našimi turisty oblíbená dvoupodlažní vila Zrinka stojí v klidné jižní části letoviska Gradace. Centrum města je vzdáleno asi 15 minut chůze. K oblázkové pláži je to cca 300 metrů. Jelikož tento objekt je umístěn v příkřejším svahu, nedoporučujeme pobyt osobám s omezenou pohyblivostí.

Ubytování

Studio (S2 B) je dvoulůžkové s balkonem, který je situován bočně k moři a zároveň i bočně k pohoří Riliče. Studio (S2 BMS) je dvoulůžkové s balkonem, který je směrován k moři (přímému výhledu na moře brání vzrostlé stromy). Součástí těchto studií je kuchyňský kout včetně ledničky a vlastní WC se sprchou. U studia směr moře při ubytování dvou osob nad 12 let je možnost ubytovat na přistýlce jedno dítě do 12 let. Studia jsou vybavena novějším nábytkem.

Sport a zábava

Tenisové kurty u hotelového komplexu Laguna, půjčovna lodí, vodních skútrů a dalších atrakcí u hotelu Labineca (vše za poplatek). Široká nabídka výletů.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000