crosssearch

Moderní dům se nachází ve středu letoviska, cca 50 m od centra s obchody a restauracemi. Vzdálenost od sportovního centra 250 m.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

moderní dům se nachází ve středu letoviska, cca 50 m od centra s obchody a restauracemi. Vzdálenost od sportovního centra 250 m.

Ubytování

apartmány se nacházejí na 1. a 2. patře a v podkroví. Podkr. a 2. patro: 2 apt. pro 4-6 os. - 2 ložnice s manžel. lůžkem, denní místnost s kuchyň. koutem a gaučem na rozklápění až pro 2 os., SAT/TV, klimatizace, koupelna (sprcha/WC), balkon/terasa s pohledem na moře.

Podkr. a 2. patro: 3 apt. pro 2-4 os. - 1 ložnice s manžel. lůžkem, denní místnost s kuchyň. koutem a gaučem na rozklápění až pro 2 os., SAT/TV, klimatizace, koupelna (sprcha/WC), balkon/terasa s pohledem na moře.

1.-2. patro: 3× apt. pro 2-4 os. - 1 ložnice s manžel. lůžkem, denní místnost s kuchyň. koutem a gaučem na rozklápění až pro 2 os., klimatizace, koupelna (sprcha/WC), balkon/terasa s pohledem na moře. 1. a 2. patro - 2× studio pro 2-4 os. - 1 denní místnost s manžel. lůžkem, s kuchyň. koutem a gaučem na rozklápění až pro 2 os., klimatizace, SAT/TV, koupelna (sprcha/WC), balkon/terasa s pohledem na moře.

Vybavení

pronájem apartmánů s kuchyň. koutem, spotřeba vody a el. energie, závěrečný úklid, povlečení. Parking pod nebo nad domem ve dvoře pro 1 os. auto/apt. Pozn. domácí zvířata nejsou povolena.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000