crosssearch

Villa Diana se nachází asi 90 m od překrásné oblázkové pláže, s pozvolným přístupem do moře. Je vhodná především pro rodiny s malými dětmi a také pro ty, kteří chtějí strávit příjemnou dovolenou v klidném prostředí. V městečku jsou pláže, které patří k nejhezčím na Makarské...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Villa Diana se nachází asi 90 m od překrásné oblázkové pláže, s pozvolným přístupem do moře. Je vhodná především pro rodiny s malými dětmi a také pro ty, kteří chtějí strávit příjemnou dovolenou v klidném prostředí. V městečku jsou pláže, které patří k nejhezčím na Makarské rivieře, zejména pláž Gornja Vala.

Vybavení

Moderně zařízené apartmány, parkování přímo v objektu, zahrádka s možností posezení (u apartmánu BILO 3-4).

Ubytování

Villa Diana nabízí ubytování v moderně zařízených velkých apartmánech s TV/SAT, Wi-Fi a s prostornými balkony směrem k moři nebo příjemné posezení v malé zahrádce před apartmánem (BILO 3-4). Apartmány BILO 2 a TRILO 4 jsou s možností klimatizace (hradí se na místě). Bližší popis každého typu apartmánu naleznete níže v popisu každé ubytovací jednotky.

Stravování

Vlastní, možnost dokoupení polopenze nebo večeří. Stravování probíhá v hotelu Posejdon.

Sport

Tobogán na pláži, půjčovna šlapadel, vodní sporty, možnost lodních výletů. Zajímavým výletem může být návštěva krasového sladkovodního jezera u vsi Bačina. Je to soustava šesti navzájem propojených nádrží, hlubokých až 28 metrů, jejichž hladina je nad úrovní mořské hladiny a dno pod její úrovní. S mořem je soustava propojena odtokovým kanálem, prokopaným začátkem 20. století.

Tipy

Trogir: starobylé město zařazené organizací UNESCO do seznamu památek kulturního dědictví. Dubrovník: nejnavštěvovanější turistické místo na chorvatském Jadranu. Zařazené do seznamu kulturního dědictví UNESCO. Lodní výlet s fishpiknikem: půldenní nebo celodenní výlet lodí podél pobřeží či na okolní ostrovy, spojené s ochutnávkou místních specialit.

Pláž

Oblázková: asi 90 m od vily, s drobným oblázky, vhodná pro děti. S pozvolným přístupem do moře.

Moře

asi 90 m od vily.

Ubytování

BILO 2:
Obsazenost 2 osoby, dvoulůžková ložnice, obývací místnost s kuchyňským koutem, TV/SAT, Wi-Fi, sociální zařízení, balkon. Možnost klimatizace.

BILO 3-4:
Obsazenost 3-4 osoby, 3 lůžka a 1 přistýlka, ložnice a obývací místnost s kuchyňským koutem, TV/SAT, Wi-Fi, sociální zařízení, posezení v malé zahrádce.

TRILO 4:
Obsazenost 4 osoby, 2 dvoulůžkové ložnice, obývací místnost s kuchyňským koutem, TV/SAT, Wi-Fi, 2 soc. zařízení, balkon. Možnost klimatizace.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000