crosssearch

Malý rodinný penzion se nachází asi 50 m od moře a nedaleko centra letoviska Gradac, které je proslulé svými nádhernými plážemi, nachází se zde i světoznámá pláž Gornja Vala.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Kapacita

2-lůžkový pokoj: 8
3-lůžkový pokoj: 6
Přistýlka: 5
Celkem osob: 39

Poloha

Malý rodinný penzion se nachází asi 50 m od moře a nedaleko centra letoviska Gradac, které je proslulé svými nádhernými plážemi, nachází se zde i světoznámá pláž Gornja Vala.

Vybavení

Recepce, v centru letoviska restaurace, obchody, kavárny. Možnost parkování u penzionu.

Ubytování

Moderně vybavené dvoulůžkové pokoje s balkonem, dvoulůžkové a třílůžkové pokoje s balkonem orientované na mořskou stranu. Pokoje mají vlastní sociální zařízení, rychlovarnou konvici, lednici. Rodinné pokoje pro 2 dospělé osoby a 2 děti do 12 let na vyžádání. Bližší popis každého typu pokoje naleznete níže v popisu každé ubytovací jednotky.

Stravování

Polopenze - snídaně formou bufetu, večeře výběr z menu, salátový bufet, nápoj k večeři (výběr): 2 dcl vína, 2 dcl džusu. Stravování probíhá v penzionu Posejdon (asi 30 m od penzionu Ana).

Sport

Tobogán na pláži, půjčovna šlapadel, vodní sporty, možnost lodních výletů.

Tipy

Trogir: starobylé město zařazené organizací UNESCO do seznamu památek kulturního dědictví. Dubrovník: nejnavštěvovanější turistické místo na chorvatském Jadranu. Zařazené do seznamu kulturního dědictví UNESCO. Lodní výlet s fishpiknikem: půldenní nebo celodenní výlet lodí podél pobřeží či na okolní ostrovy, spojené s ochutnávkou místních specialit.

Pláž

Oblázková: asi 50 m od penzionu. Pozvolný přístup do moře, drobné oblázky, vhodné pro děti.

Moře

asi 50 m od penzionu.

Ubytování

P 1/2 B:
Obsazenost 2 osoby, dvoulůžkový pokoj s vlastním soc. zařízením, rychlovarnou konvicí, ledničkou a balkonem.

P 1/2 BM:
Obsazenost 2 osoby, dvoulůžkový pokoj s vlastním soc. zařízením, rychlovarnou konvicí, ledničkou a balkonem. Pokoje je orientovaný na mořskou stranu.

P 1/3 BM:
Obsazenost 3 osoby, dvoulůžkový pokoj s přistýlkou, s vlastním soc. zařízením, rychlovarnou konvicí, ledničkou a balkonem. Pokoj je orientovaný na mořskou stranu.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000