crosssearch

Laguna - Depandance A

Chorvatsko, Střední Dalmácie - Gradac

Gradac je oblíbené letovisko v jižní části Makarské riviéry, nejkrásnější části Dalmácie. Má krásné rozsáhlé oblázkové pláže, pozvolný vstup do moře a z východu je chráněn pohořím Rilič.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Gradac je oblíbené letovisko v jižní části Makarské riviéry, nejkrásnější části Dalmácie. Má krásné rozsáhlé oblázkové pláže, pozvolný vstup do moře a z východu je chráněn pohořím Rilič. Občerstvení a zábavu nabízí řada restaurací, vináren, cukráren a kaváren na pobřežní promenádě. Možnost dokoupení lodních a autobusových výletů do Dubrovníku, Mostaru, Medjugorje, na Bačinská jezera. Hotel Laguna leží u oblázkové pláže, jedné z nejkrásnějších pláží Makarské riviéry. Jedná se o ubytování s výbornou polohou blízko pláže a jen 10 minut pěšky od centra Gradacu, vhodné i pro rodiny s dětmi. V hlavní budově hotelu je recepce s trezorem, hotelová restaurace, kavárna, TV salon, společenská místnost, aperitiv bar, terasa, výtah, Wi-Fi na recepci v hlavní budově za příplatek, parkování zdarma. V sezoně na terase živá hudba s tancem. U Laguny je nově vybavený tenisový areál. U sousedního hotelu Labineca půjčování šlapadel a vodních skútrů. Depandance A leží asi 60 m od hlavní budovy hotelu Laguna a velikost a vybavení pokojů je obdobné jako u hlavní budovy, ale na pokoji není televize a depandance nemají výtah.

Ubytování: Pokoje jsou dvoulůžkové s možností přistýlky s vlastním příslušenstvím. Pokoje mají balkon s posezením. Lednička na pokoj pouze na dotaz a za příplatek.

Stravování: Stravování je zajištěno v restauraci v hlavní budově Laguna. Polopenze formou švédských stolů, možnost dokoupení obědů.

Pláž: Krásné oblázkové pláže s pozvolným vstupem do vody, vhodné pro malé děti.

Tenisové kurty, na pláži možnost vodních sportů. Občerstvení a zábavu nabízí řada restaurací, vináren, cukráren a kaváren na pobřežní promenádě.

Přednosti: Stravování formou švédských stolů, krásné pláže, výborná poloha hotelu.

Doprava: Odjezd autobusů vždy v pátek, návrat v neděli.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000