crosssearch

Hotel a depandance Labineca se nachází v blízkosti městečka, přímo na pláži. V depandanci nabízíme rodinné pokoje, pod tímto číslem zájezdu nabízíme pokoje typu STANDARD. Všechny pokoje depandance mají balkon, SAT/TV, TEL, klimatizaci.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Hotel a depandance Labineca se nachází v blízkosti městečka, přímo na pláži. V depandanci nabízíme rodinné pokoje, pod tímto číslem zájezdu nabízíme pokoje typu STANDARD. Všechny pokoje depandance mají balkon, SAT/TV, TEL, klimatizaci. Pod jiným číslem zájezdu nabízíme také pokoje typu PREMIER , které jsou také rodinné, ale se dvěmi oddělenými ložnicemi a čtyřmi řádnými lůžky s možností přistýlky, a také pokoje dvoulůžkové s možností jedné přistýlky a dalšího dítěte do 12ti let bez lůžka se stravou. m z
Hostům je k dispozici klimatizovaná restaurace, kavárna, aperitiv bar, TV místnost, taneční terasa, kadeřnictví, sauna. Dále venkovní bazén se sladkou vodou, vnitřní bazén (uzavřen 1.6.-30.9.).
Dlouhé oblázkové pláže s pozvolným vstupem do moře se nacházejí před hotelem. Ke sportovnímu vyžití slouží stolní tenis, minigolf, tenisové dvorce (vzdálené cca 200 m), škola potápění, široká nabídka vodních sportů. Hotel zajišťuje celodenní animaci pro dospělé a děti.

Poloha

do 100 m od moře

Vybavení

bazén vnitřní, bazén venkovní sladká voda , aperitiv bar, kavárna, terasa, kadeřnictví, televizní místnost, sauna.

Sport a zábava

animace pro děti, animace pro dospělé, vodní sporty, půjčovna jízdních kol, škola potápění, tenisové dvorce, stolní tenis, minigolf.

!!! DVĚ DĚTI DO 12 LET V RODINNÉM POKOJI - ZDARMA (každé na své přistýlce) !!!

Možnost využití trezoru na recepci hotelu - 3 EUR/den - platba na místě v recepci.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000