crosssearch
Obrázek není k dispozici

Dvoupatrový, kvalitně zařízený apartmánový dům se nachází v mírném svahu, přibližně 450 m od centra Gradace. Je situován v apartmánové zástavbě přímo nad hotelem Laguna. Svým hostům nabízí ubytování v klidné části jinak živého letoviska a překrásný pohled na panorama Biokova....

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

GRADAC - Je bývalá rybářská vesnice, která je vzdálená asi 3 km od Zaostrogu a byla vybudována na zbytcích římské osady Labineca, pod mohutným masívem hory Rilič, který zde vytváří velkolepou kulisu. Zbytky středověkého opevnění se strážní věží, vybudované v 17. st., kontrastují s moderní pobřežní promenádou. Místní dlouhá oblázková pláž Gornja Vala je právem považována za jednu z nejpěknějších na Makarské riviéře. Je ohraničena palmami roubenou promenádou s množstvím malých hospůdek a kaváren, kde je možno posedět u pohárku dobrého místního vína.

Popis ubytování (hotelu)

dvoupatrový, kvalitně zařízený apartmánový dům se nachází v mírném svahu, přibližně 450 m od centra Gradace. Je situován v apartmánové zástavbě přímo nad hotelem Laguna. Svým hostům nabízí ubytování v klidné části jinak živého letoviska a překrásný pohled na panorama Biokova. Doporučujeme pro strávení rodinné dovolené.

Vybavenost

mikrovlnná trouba, možnost parkování u domu, klimatizace za příplatek cca 4EUR / den, sportovní vyžití na pláži, kulturní akce dle místní nabídky.

Pláž

400 m, oblázková s pozvolným vstupem do moře.

Ubytování

Bilo 2+2 - ložnice pro 2 osoby, obývací pokoj s rozkládací pohovkou (vhodná pro 2 děti nebo 1 dospělou osobu) a kuchyňským koutem s lednicí, vlastní sociální příslušenství, TV/SAT, klimatizace, balkon.
Trilo 4+2 - dvě samostatné ložnice, každá pro 3 osoby, jídelna s kuchyňským koutem a lednicí, 2× vlastní sociální příslušenství, TV/SAT, klimatizace, balkon.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000