crosssearch

Apartmány Danka se nacházejí na skvělém místě blízko krásné oblázkové pláže u hotelu Lagunu a přímo sousedí s pavilony hotelu a na klidném místě, kde není žádný provoz, a proto je kapacita vhodná pro všechny, kteří hledají klid. Rodinný dům je umístěn v mírném svahu obklopen...

Konečná cena za osobu od: 2 482 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Ideální kapacita pro rodinnou dovolenou - klidné a přátelské prostředí v blízkosti moře.

Poloha

Apartmány Danka se nacházejí na skvělém místě blízko krásné oblázkové pláže u hotelu Lagunu a přímo sousedí s pavilony hotelu a na klidném místě, kde není žádný provoz, a proto je kapacita vhodná pro všechny, kteří hledají klid. Rodinný dům je umístěn v mírném svahu obklopen dalšími domky a od oblázkové pláže je vzdálen cca 120 m.

Vybavení

Pronájem vkusně a moderně vybavených apt. a st., spotřeba energií, pobyt domácích mazlíčků není povolen. Ve dvoře se nachází veliký gril. WiFi signál bezplatně.

Služby za poplatek

parking na hotelovém parkovišti - cca 4 EUR/den - splatné v místě, klimatizace - 5 EUR/den - splatné v místě

Ubytování

Apt. pro 2-4 os. se skládá z ložnice s manžel. lůžkem, denní místnosti s kuchyň. koutem a rozklápěcím gaučem pro 1-2 os., koupelna se sprchou a WC, klimatizace, SAT/TV, balkon. Studio pro 2-4 os. - velmi prostorná místnost  s manžel. lůžkem a s kuchyň. koutem a rozklápěcím gaučem pro 1-2 os.(doporučujeme pouze pro 2 malé děti nebo 1 dosp. os.), koupelna se sprchou a WC, klimatizace, SAT/TV, velký balkon. Studio pro 2 os. - místnost  s manžel. lůžkem a s kuchyň. koutem, koupelna se sprchou a WC, SAT/TV, balkon. Jedno ze studií je vybaveno klimatizací, Apt. pro 3-5 os. se skládá z ložnice s manžel. lůžkem a postelí, denní místnosti s kuchyň. koutem a rozklápěcím gaučem pro 1-2 os., koupelna se sprchou a WC, SAT/TV, prostorný balkon.

Stravování

Snídaně: švédský stůl
bez stravy, za příplatek polopenze v hotelu Laguna
Večeře: švédský stůl

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 34 termínů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000