crosssearch

Vila vzdálená 50 m od penzionu Palme, 100 m od centra letoviska a 150 m od oblázkové pláže.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

vila vzdálená 50 m od penzionu Palme, 100 m od centra letoviska a 150 m od oblázkové pláže

Ubytování:

dvou, tří a čtyřlůžkové pokoje s vlastním soc. zařízením, TV, Wi-Fi a balkónem (směr moře). Vždy dva pokoje mají k dispozici kuchyňku s lednicí, vařičem a základním vybavením pro vaření a stolování. Dvoulůžkové studio v prvním patře s vlastním kuchyňským koutem, soc. zařízením, balkónem, TV a Wi-Fi.

Stravování:

vlastní nebo polopenze - snídaně je servírovaná + výběr ze dvou snídaňových menu, večeře je výběr ze dvou menu o třech chodech (hlavní jídlo, dezert, salát nebo ovoce) podávaná v penzionu Palme

Pláž:

pěkná oblázková vzdálená 90 metrů

Upozornění:

jednolůžkový pokoj + 400,- Kč/noc

Poznámka:

Cena zahrnuje: dopravu autokarem, 7/8/9 x ubytování, stravu (viz tabulka), služby delegáta, pojištění CK ve smyslu zákona č. 159/99 Sb., pobytové taxyCena nezahrnuje: komplexní pojištění včetně léčebných výloh a storna30,- Kč/os./den, příplatky viz tabulka

Náš názor:

prostorné pokoje v klidné lokalitě letoviska s krásnou pláží

Pobyt:

VILA MARE vila vzdálená 50 m od penzionu Palme, 100 m od centra letoviska a 150 m od oblázkové plážeUbytování - dvou, tří a čtyřlůžkové pokoje s vlastním soc. zařízením, TV, Wi-Fi a balkónem (směr moře). Vždy dva pokoje mají k dispozici kuchyňku s lednicí, vařičem a základním vybavením pro vaření a stolování. Dvoulůžkové studio v prvním patře s vlastním kuchyňským koutem, soc. zařízením, balkónem, TV a Wi-Fi. Povlečení je na místě k dispozici. Povlečení je na místě k dispozici, ručníky na začátku turnusu vždy 1x malý na osobu. Hygienické a úklidové prostředky jako je jar, utěrka apod. doporučujeme přibalit s sebou.  

Stravování:

vlastní nebo polopenze - snídaně je servírovaná + výběr ze dvou snídaňových menu, večeře je výběr ze dvou menu o třech chodech (hlavní jídlo, dezert, salát nebo ovoce)

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000