crosssearch

Penzion je situován přímo u oblázkové pláže. Asi 15-ti minutovou pěší chůzí po pohádkové přímořské promenádě lemované křišťálově čistým mořem se dostanete do centra Drveniku.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Penzion je situován přímo u oblázkové pláže. Asi 15-ti minutovou pěší chůzí po pohádkové přímořské promenádě lemované křišťálově čistým mořem se dostanete do centra Drveniku. Poloha penzionu uspokojí i nejnáročnější klientelu, je také velice vhodný pro rodiny s dětmi. Součástí penzionu je venkovní terasa, která nabízí překrásný a nezapomenutelný výhled na Jadran.

Vybavení

Je zde restaurace, kavárna a terasa umožňující nezapomenutelný výhled na Jadran.

Ubytování

Penzion Adria nabízí příjemné ubytování hotelového typu. Ubytování je zajištěno ve dvou a třílůžkových pokojích s balkonem, některé pokoje jsou orientovány na mořskou stranu. Pokoje jsou útulně zařízené a jsou vybaveny lednicí. Bližší popis každého typu pokoje naleznete níže v popisu každé ubytovací jednotky.

Stravování

Polopenze - snídaně formou bufetu, večeře výběr z menu a salátový bufet. Stravování probíhá v restauraci penzionu.

Sport

Je zde půjčovna šlapadel i půjčovna kol. Vodní sporty jsou pro toto místo samozřejmostí. Městečko nabízí bohaté denní i noční společenské vyžití.

Tipy

Trogir: starobylé město zařazené organizací UNESCO do seznamu památek kulturního dědictví. Split: největší město na chorvatském pobřeží, mimořádně bohaté na kulturní památky. Dubrovník: nejnavštěvovanější turistické místo na chorvatském Jadranu. Zařazené do seznamu kulturního dědictví UNESCO. Park přírody Biokovo: chráněný park je skalnatou pobřežní oblastí s jedinečnými přírodními rysy. Medžugorje: poutní místo, místo plné lásky, místo plné radosti a milosti. Místo nazvané ,,zpovědnicí světa".

Pláž

Oblázková: přímo před penzionem. Pláž s drobnými oblázky, stíněná stromy, s pozvolným přístupem do moře. Pláž je vhodná i pro děti.

Moře

do 10 m od penzionu.

 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000