crosssearch

Penzion se nachází v srdci letoviska, v těsné blízkosti je market, pošta, turistické centrum se směnárnou.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

penzion se nachází v srdci letoviska, v těsné blízkosti je market, pošta, turistické centrum se směnárnou

Ubytování:

studia pro 2 - 3 osoby s možností přistýlky, s vlastním soc. zařízením, kuchyňkou a balkónem nebo terasou, apartmány pro 4 osoby s možností přistýlky s vlastním soc. zařízením, kuchyňkou a jednou nebo dvěma ložnicemi. Klimatizace 5,- Euro/den, Wi-Fi zdarma.

Vybavení:

bar a restaurace přímo v penzionu. Pro klienty s vlastní dopravou je zajištěno parko­vání přímo u penzionu zdarma. Velmi oblíbená vila pro svou skvělou polohu, rodinnou atmosféru a výborné jídlo!

Stravování:

polopenze - snídaně je servírovaná + výběr ze dvou snídaňových menu, večeře je výběr ze dvou menu o třech chodech (hlavní jídlo, dezert, salát nebo ovoce). Vlastní strava pouze v období do 2.7. a po 19.8.

Pláž:

pěkná oblázková vzdálená 90 metrů

Upozornění:

jednolůžkový pokoj + 400,- Kč/noc

Poznámka:

Cena zahrnuje: dopravu autokarem, 7/8/9 x ubytování, stravu (viz tabulka), služby delegáta, pojištění CK ve smyslu zákona č. 159/99 Sb., pobytové taxyCena nezahrnuje: komplexní pojištění včetně léčebných výloh a storna 30,- Kč/os./den, příplatky viz tabulka

Náš názor:

velmi pěkný penzion pro svou skvělou polohu blízko moře v centru letoviska

Pobyt:

Penzion PALMEPoloha - penzion se nachází v srdci letoviska, v těsné blízkosti je market, pošta, turistické centrum se směnárnouUbytování - studia pro 2 - 3 osoby s možností přistýlky, s vlastním soc. zařízením, kuchyňkou a balkónem nebo terasou, apartmány pro 4 osoby s možností přistýlky s vlastním soc. zařízením, kuchyňkou a dvěma ložnicemi. Klimatizace 5,- Euro/den, Wi-Fi zdarma. Povlečení a ručníky jsou na místě k dispozici. Hygienické a úklidové prostředky jako je jar, utěrka apod. doporučujeme přibalit s sebou. Vybavení - bar a restaurace přímo v penzionu. Pro klienty s vlastní dopravou je zajištěno parkování přímo u penzionu zdarma. Velmi oblíbená vila pro svou skvělou polohu, rodinnou atmosféru a výborné jídlo!

Stravování:

vlastní nebo polopenze - snídaně je servírovaná + výběr ze dvou snídaňových menu, večeře je výběr ze dvou menu o třech chodech (hlavní jídlo, dezert, salát nebo ovoce).

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000