crosssearch

K nejoblíbenějším letoviskům severní části Makarské riviéry patří Brela, která leží uprostřed piniových hájů, chráněná pohořím Biokovo. Pláže z drobných oblázků připomínající písek patří k nejatraktivnějším na celé Makarské riviéře.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Popis:

K nejoblíbenějším letoviskům severní části Makarské riviéry patří Brela, která leží uprostřed piniových hájů, chráněná pohořím Biokovo. Pláže z drobných oblázků připomínající písek patří k nejatraktivnějším na celé Makarské riviéře. Sladkovodní prameny v moři dodávají vodě charakteristické zabarvení. Městečko nabízí typické kavárničky, restaurace, bary a cukrárny. Brela opakovaně získala modrou vlajku za čistotu vody a je rovněž zařazena mezi chráněné oblasti Chorvatska. Pláže jsou stíněny rozsáhlými borovými lesy, dosahující téměř až k mořskému břehu. V okolí se pěstuje zvláštní odrůda višně zvaná maraska. Pobřeží lemuje oblázková pláž s postupným vstupem do moře. V rámci aktivit je možno využít vodní sporty, kavárny, restaurace, rafting na Cetině, lodní výlety na ostrovy Brač a Hvar. Vila nabízí posezení na terase ve stínu oliv a krb na terase. Parkování přímo u objektu za poplatek.

Ubytování:

**Studio 1/2** - studio pro 2 osoby tvoří ložnice s kuchyňským koutem, vlastní sociální zařízení, TV, balkon (max. pro 2 osoby).

**Apartmán 1/3+1** - apartmán pro 3-4 osoby se dvěmi místnostmi s možností přistýlky, obytnou kuchyní se dvěmi lůžky a ložnicí se dvěmi lůžky, ložním prádlem, kuchyňskou linkou s ledničkou, TV/SAT, vlastním sociálním zařízením a balkónem s přímým nebo bočním výhledem na moře. Apartmán je vhodný pro rodinu (max. 4 osoby).

**Apartmán 1/4+2** - apartmán pro 4-6 osob se dvěmi dvoulůžkovými ložnicemi (jedna s možností jedné přistýlky), ložním prádlem, vlastní kuchyňskou linkou (max. pro 5 osob), ledničkou, TV/SAT, dvěmi sociálními zařízeními a balkónem s přímým nebo bočním výhledem na moře.

**Apartmán 1/6+2** - apartmán pro 6-8 osob se třemi dvoulůžkovými ložnicemi s možností dvou přistýlek, ložním prádlem, vlastní kuchyňkou (max. 8 osob), ledničkou, TV/SAT. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení a balkón s přímým nebo bočním výhledem na moře.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000