crosssearch

Brela je perlou Makarské riviéry. Jedná se o moderní turistické letovisko s bohatou tradicí a přírodními krásami.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Brela je perlou Makarské riviéry. Jedná se o moderní turistické letovisko s bohatou tradicí a přírodními krásami. Průzračně čisté moře, oblázkové pláže lemované borovicovými háji, romantická promenáda podél moře, sportovní terény, marina, ekologické prostředí, klid a nejvyšší kvalita v luxusních restauracích jsou nejsilnějšími trumfy turistické nabídky. Městečko se rozkládá na pobřeží mezi masívem Biokovo a ostrovem Brač, asi 15 km od Makarske. Do centra letoviska se dostanete příjemnou procházkou. Ve městě je řada obchůdků se suvenýry, zmrzlinové stánky, restaurace a kavárny.
Apartmánové domy jsou rozmístěny po exkluzivním letovisku Brela, ve vzdálenosti asi do 500 m od moře a asi 500 m od centra letoviska, které nabízí bohaté denní i noční kulturní a společenské vyžití.

Vybavení

Kvalitně vybavené studia a apartmány s příslušenstvím. Součástí každého studia a apartmánu je kuchyňka s ledničkou a sporákem, jídelní kout, vlastní soc. zařízení, klimatizace, balkon.

Ubytování

Apartmány Brela nabízí příjemné ubytování apartmánového stylu. Nabízíme Vám možnost ubytování ve 2 až 3-lůžkových studiích a ve 2 až 6-lůžkových apartmánech, bližší popis každého typu naleznete níže v popisu každé ubytovací jednotky.

Stravování

Vlastní.

Možnost dokoupení večeře nebo snídaně.

Sport

Brela a okolí jsou ideálním místem pro pěší a cyklistické túry (značené turistické trasy) i pro horolezectví. Pro zpestření dovolené si můžete zapůjčit kajak, šlapadlo, vodní skútr, vodní lyže, sportovní člun, jachtu. Pokud byste se chtěli chvíli cítit jako ptáci, vyzkoušejte parasailing nebo paragliding. Dále zde najdete potápěčské centrum, v městečku restaurace, bary, kavárny. Samozřejmostí jsou vodní sporty i hřiště na míčové hry. V sezóně Vás potěší živá hudba. Pro děti: prolézačky, skákadla, pískoviště.

Tipy

Trogir: starobylé město zařazené organizací UNESCO do seznamu památek kulturního dědictví. Split: největší město na chorvatském pobřeží, mimořádně bohaté na kulturní památky. Dubrovník: nejnavštěvovanější turistické místo na chorvatském Jadranu. Zařazené do seznamu kulturního dědictví UNESCO. Park přírody Biokovo: chráněný park je skalnatou pobřežní oblastí s jedinečnými přírodními rysy. Medžugorje: poutní místo, místo plné lásky, místo plné radosti a milosti. Místo nazvané ,,zpovědnicí světa". Lodní výlet s fishpiknikem: půldenní nebo celodenní výlet lodí podél pobřeží či na okolní ostrovy, spojené s ochutnávkou místních specialit.

Pláž

Oblázková: do 500 m od apartmánů. Pozvolný přístup do moře.
Brelské pláže řadí různé turistické časopisy mezi deset nejkrásnějších pláží na světě. Táhnou se podél letoviska v délce několika kilometrů a slibují nezapomenutelné vzpomínky.

 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000