crosssearch

Hotel leží v borovém háji, do centra je možno dojít po pěší zóně.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

Hotel leží v borovém háji, do centra je možno dojít po pěší zóně.

Vybavení hotelu:

Hotelová hala s recepcí, restaurace, taverna, noční klub, čtyři bary včetně baru u bazénu, internetový koutek za poplatek, krytý a venkovní bazén, dětský bazén, sluneční terasa s lehátky a slunečníky, parkoviště 100 m od hotelu.

Sport a zábava:

Fitness, wellness centrum, vířivka,bowling, tenisové kurty, tenisová škola, stolní tenis, windsurfing, plážový volejbal, pronájem horských kol, kvalitní potápěčské centrum, šlapadla, motorové čluny (za poplatek). Animační programy.

Pláž:

Oblázková a částečně písčitá pláž 100 metrů od hotelu, známá písčitá pláž Zlatý mys s pozvolným vstupem do moře je vzdálena asi 500 metrů od hotelu.

Stravování:

Polopenze bufetovou formou.

Informace k cenám:

Věková hranice dětských cen, popř. slev a příplatků, není-li uvedeno jinak, se rozumí do dovršení věku dítěte, kdy rozhodným datem je věk dítěte v den návratu do ČR. Není-li uvedeno jinak, děti ve věku do 2 let hradí pouze manipulační poplatek 990,- Kč, event. také cestovní pojištění. Bližší informace o službách zahrnutých v ceně zájezdu uvádíme v příslušném katalogu/ceníku.

Středisko:

Bol - ostrov Brač

Pokoje:

Klimatizované dvoulůžkové pokoje s přistýlkou mají balkon s výhledem na mořskou stranu, pokoje s výhledem do okolí jsou bez balkonu. Mají vlastní příslušenství, fén, pokojový trezor, minibar, TV, internetové připojení.

Tipy pro správnou volbu:

- naše nejlepší nabídka na Brači - ideální pro windsurfing - bohatá nabídka vodních sportů

Upozornění:

Jednolůžkové pokoje na vyžádání.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000