crosssearch

Hotel pavilonového typu s centrální recepcí, kde jsou umístěny trezory. Restaurace, bar s taneční terasou, bazén se sladkou vodou a dětský bazén, terasa s lehátky a slunečníky, parkoviště 100 metrů od hotelu.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

Na svahu za hotelem Elaphusa, do centra střediska je možné dojít po pěší zóně.

Vybavení hotelu:

Hotel pavilonového typu s centrální recepcí, kde jsou umístěny trezory. Restaurace, bar s taneční terasou, bazén se sladkou vodou a dětský bazén, terasa s lehátky a slunečníky, parkoviště 100 metrů od hotelu.

Sport a zábava:

V ceně all inclusive tenisové kurty - 1x 1 hodina na pokoj, stolní tenis, multifunkční hřiště, fitness, surfová prkna pro začátečníky, animační programy pro děti i dospělé 6x týdně, živá hudba. Za poplatek horská kola, vodní sporty na pláži, kajaky, potápění.

Pláž:

Oblázková a částečně písčitá pláž 200 m od hotelu, známá písčitá pláž Zlatý mys s pozvolným vstupem do moře je vzdálena asi 500 m.

Stravování:

All inclusive plná penze formou bufetu. Odpolední svačina s kávou a noční občerstvení na terase hotelu, neomezená konzumace alkoholických i nealkoholických nápojů místní výroby (v určených časech). 2 x týdně je tématická večeře .POZOR - u večeře musí mít muži dlouhé kalhoty.

Informace k cenám:

Věková hranice dětských cen, popř. slev a příplatků, není-li uvedeno jinak, se rozumí do dovršení věku dítěte, kdy rozhodným datem je věk dítěte v den návratu do ČR. Není-li uvedeno jinak, děti ve věku do 2 let hradí pouze manipulační poplatek 990,- Kč, event. také cestovní pojištění. Bližší informace o službách zahrnutých v ceně zájezdu uvádíme v příslušném katalogu/ceníku.

Středisko:

Bol - ostrov Brač

Pokoje:

Klimatizované dvoulůžkové pokoje s přistýlkou jsou situované na mořskou stranu, mají terasu nebo balkon, příslušenství, TV, přípojku na internet. Rodinné pokoje s balkonem pro dva dospělé a dvě děti.

Tipy pro správnou volbu:

- náš nejlepší klubový hotel na Brači - luxusnější rodinná dovolená

Upozornění:

Jednolůžkové pokoje na vyžádání.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000