crosssearch

Super tip pro milovníky krásných pláží, které nabízejí soukromí, bohatý večerní program v centru města a skvělá poloha apartmánového domku v klidné zóně a především krátká vzdálenost na pláž. Poloha: Ostrov Brač a především letovisko Bol patří k nejnavštěvovanějším místům...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Super tip pro milovníky krásných pláží, které nabízejí soukromí, bohatý večerní program v centru města a skvělá poloha apartmánového domku v klidné zóně a především krátká vzdálenost na pláž.

Poloha: Ostrov Brač a především letovisko Bol patří k nejnavštěvovanějším místům Chorvatska. Světoznámá pláž Zlatni rat a i celá řada dalších nádherných oblázkových pláží, krásné starobylé centrum s řadou kavárniček, konob a obchůdků, ale i diskotéka a velké tenisové hřiště a bohaté sportovní vyžití přilákají každý rok mnoho turistů. Apt. Tonka se nacházejí pouhých 100 m od pláže u hotelu Bjela kuča v malé uličce, útulný domeček nabízí klidné ubytování pro větší rodinu nebo partu přátel. Vzdálenost od centra je 350 m.

Vybavení: pronájem apartmánu s kuchyňkou, spotřeba vody a el. energie, závěrečný úklid, povlečení, klimatizace ve velkém apt., TV, parkování ve dvoře domu, gril k dispozici.

Služby za poplatek: domází zvířata 4 EUR/den, vodní sporty na pláži, tenis, potápění, půjčovna kol, skútrů, plážový volejbal.

Ubytování: vyvýšené přízemí: apt. pro 3.os. – ložnice s manžel. lůžkem a postelí, TV, balkón, kuchyně s troubou a jídel. koutem, koupelna s WC. 1. patro: apt. pro 6–7 osob: skládá se z ložnice s manžel. lůžkem, ložnice s manžel. lůžkem a postelí s balkónem s nádherným pohledem na moře, ložnice s postelí, obývací pokoj s kuchyň. koutem, TV, koupelna s WC, druhé WC samostatně, na vyvýšeném přízemí teráska.

Letovisko: Bol

Od pláže: 100 m přírodní oblázkové pláže

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000