crosssearch

Udržovaný apartmánový dům v klidné čtvrti zarostlé borovým lesem se nachází nedaleko od moře a zároveň krásné oblázkové pláže s pozvolným vstupem do moře vhodným i pro malé děti, centrum Baška Vody je vzdáleno cca 600 m. Přístup na pláž a do města je po schodech a do nejblíže...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Fantastická poloha domu blízko nádherné pláže v klidném místě, kde můžete nerušeně spát a přesto nedaleko od centra města Baška Voda, které má spoustu vyžití pro mladé lidi.

Ubytování

Všechny studia i apt. jsou moderně vybaveny SAT/TV, klimatizací, koupelnou se sprchou a WC, kuchyň. koutem s lednicí.

Poloha

udržovaný apartmánový dům v klidné čtvrti zarostlé borovým lesem se nachází nedaleko od moře a zároveň krásné oblázkové pláže s pozvolným vstupem do moře vhodným i pro malé děti, centrum Baška Vody je vzdáleno cca 600 m. Přístup na pláž a do města je po schodech a do nejblíže restaurace je vzdálenost cca 200 m. Vedle pláže je vybudováno dětské hřiště s prolézačkami. Baška Voda patří nejoblíbenější cílům turistů nejen díky pěkným plážím, ale také bohatému kulturnímu životu.

Pláž

cca 80 m od nádherné oblázkové pláže s pozvolným vstupem pro děti

Vybavení

pronájem vybavených st./apt. s kuchyň. koutem, spotřeba energií, vody, povlečení, závěrečný úklid, parkování pro 1 os. auto/apt. ve dvoře nebo v blízkosti domu. Pozn. domácí zvířata nejsou povolena.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000