crosssearch

Soukromé apartmány No Name

Chorvatsko, Střední Dalmácie - Baška voda

Ubytování v soukromých vilách nabízí příjemnou domácí atmosféru a pohostinnost místních obyvatel, vhodné pro všechny věkové skupiny.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Ubytování v soukromých vilách nabízí příjemnou domácí atmosféru a pohostinnost místních obyvatel, vhodné pro všechny věkové skupiny.

Pláž

Dlouhá oblázková pláž s pozvolným vstupem do vody.

Poloha

Pláž může být vzdálená až 400 m, centrum může být vzdálené až 500 m, podle umístění jednotlivých vil.

Stravování

Bez stravy.

Ubytování

S2: jeden obývací pokoj se dvěma lůžky, kuchyňský a jídelní kout, sociální zařízení(sprcha nebo vana, WC), TV/SAT, balkon nebo terasa.

S3: jeden obývací pokoj se dvěma lůžky, kuchyňský a jídelní kout, sociální zařízení (sprcha nebo vana, WC), TV/SAT, balkon nebo terasa.

A2: ložnice, obývací pokoj s kuchyňským a jídelním koutem, vlastní so ciální zařízení (sprcha nebo vana, WC), TV/ SAT, balkon nebo terasa. Možnost jedné přistýlky. A 2+2: jedna ložnice, obývací pokoj s kuchyňským a jídelním koutem, rozkládací gauč pro dvě osoby nebo dvě lůžka, vlastní sociální zařízení (sprcha nebo vana, WC), TV/SAT , balkon nebo terasa. Možnost jedné přistýlky.

A4: dvě ložnice, obývací pokoj s kuchyňským a jídelním koutem, vlastní sociální zařízení (sprcha nebo vana, WC), TV/SAT, balkon nebo terasa. Možnost jedné přistýlky. Všechny apartmány jsou vybaveny ložním prádlem.

Možnost apartmánu s klimatizací za poplatek 5 EUR/den, nutno nahlásit předem.

Vybavení

U většiny apartmánů je možnost parkování před vilou. Všechny apartmány mají standardní vybavení podle místních zvyklostí.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000