crosssearch

Privátní apartmány a studia

Chorvatsko, Střední Dalmácie - Baška voda

Baška Voda, poeticky nazývaná ,,dcerou horských pramenů\" se nachází asi 6 km jihovýchodně od Brely cca 10 km severozápadně od Makarské. Letovisko charakterizující široké oblázkové pláže, pohoří Biokovo, promenáda lemovaná palmami, restaurace a vily poskytující soukromé...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Popis:

Baška Voda, poeticky nazývaná ,,dcerou horských pramenů" se nachází asi 6 km jihovýchodně od Brely cca 10 km severozápadně od Makarské. Letovisko charakterizující široké oblázkové pláže, pohoří Biokovo, promenáda lemovaná palmami, restaurace a vily poskytující soukromé ubytování na velmi dobré úrovni.

Oblázková pláž s postupným vstupem do moře, obklopená borovými lesy a olivovými háji.

Ubytování:

**Studia 1/2 a 1/2+1** jsou jednopokojová s vlastním sociálním zařízením, kuchyňkou vybavenou základním nádobím a balkonem nebo terasou. Do studia lze přidat jednu přistýlku.

**Apartmán 1/2+2** ložnice se 2 lůžky a obývací pokoj se 2 přistýlkami a vybaveným kuchyňským koutem, vlastní sociální zařízení, balkón nebo terasa.

**Apartmán 1/4 a 1/5** 2 ložnice se 2 lůžky, obývací pokoj s vybaveným kuchyňským koutem, vlastní sociální zařízení, balkón nebo terasa.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000