crosssearch

Penzion Belmondo s depandancemi

Chorvatsko, Střední Dalmácie - Baška voda

Penzion Belmondo se skládá z hlavní budovy (penzion) a depandancí Vlado, Elen a Dragan. Nachází se asi 250 m od oblázkové pláže a asi 250 m od centra letoviska Baška Voda. V přízemí penzionu je restaurace s barem. Restaurace současně slouží i jako jídelna pro hosty s polopenzí.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Penzion Belmondo se skládá z hlavní budovy (penzion) a depandancí Vlado, Elen a Dragan. Nachází se asi 250 m od oblázkové pláže a asi 250 m od centra letoviska Baška Voda. V přízemí penzionu je restaurace s barem. Restaurace současně slouží i jako jídelna pro hosty s polopenzí. Při zakoupení polopenze je formou: snídaně menší samoobslužná, večeře výběr z 3 menu (vybírá se den předem).
Ubytování v penzionu je v prvním až třetím patře. Nabízíme ubytování v apartmánech a pokojích - ty jsou dvoulůžkové s možností přistýlky (viz další nabídky zájezdů).

Apartmány mají ložnici (e), kuchyňský kout s denní místností a případně dalším lůžkem, sociální zařízení, balkon nebo terasu. Studia nemají oddělenou ložnici (e) - vše je v jedné místnosti. Klimatizace je možná u pokojů i u apartmánů na vyžádání za poplatek. Pokoje i apartmány jsou situovány buď na mořskou stranu nebo na pohoří Biokovo. Za poplatek je také možné použití internetu na recepci penzionu.
Pláže jsou oblázkové s pozvolným vstupem do moře. Pobřeží je porostlé piniemi. Vedle vily je hřiště ke sportovnímu vyžití, v období školních prázdnin je jeho využívání zdarma, během školního roku je za poplatek. V Bašce Vodě je velká nabídka sportovně-rekreačních zařízení.

Poloha

do 250 m od moře

Vybavení

aperitiv bar, restaurace a lá carte, kavárna, diskotéka, dětské hřiště, internet na recepci za poplatek.

Sport a zábava

tenisové dvorce, plážový volejbal, minigolf, vodní sporty, hřiště pro míčové hry.

Apartmnány typu studio se nacházejí v depandanci Šarič.

Možnost příplatku polopenze nebo pouze večeře - snídaně rozšířená, servírovaná; večeře - výběr ze 3 jídel + 2 dcl minerálky k večeři.

Přistýlka - je rozkládací postel.

Klimatizace za příplatek a na vyžádání.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000