crosssearch

Nově postavený apartmánový dům Nikolina se nachází ve známém a velice navštěvovaném středisku v atraktivní lokalitě, nedaleko pláže. Apartmány nabízejí velmi kvalitní a účelně zařízené ubytování.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Nově postavený apartmánový dům Nikolina se nachází ve známém a velice navštěvovaném středisku v atraktivní lokalitě, nedaleko pláže. Apartmány nabízejí velmi kvalitní a účelně zařízené ubytování.

Plᾞ

Dlouhá oblázková pláž s pozvolným vstupem do moře je vzdálená cca 100 m. Na pláži - slunečníky, lehátka,sprchy, vodní sporty (vše za poplatek).

Poloha

Apartmánový dům je v jižní části letoviska, 250 m od centra a cca 100 m od pláže.

Stravování

Bez stravy.

Ubytování

Všechny apartmány s balkonem mají vybavený kuchyňský kout základním nádobím a chladničkou. Apartmán A2 - ložnice, obývací pokoj s kuchyňským koutem s vlastním sociální zařízením (sprcha nebo vana, WC) jsou klimatizovány (klimatizace zdarma) a vybaveny TV/SAT.

Apartmán A3 - ložnice, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro jednu osobu s vlastním sociálním zařízením (sprcha nebo vana, WC) jsou klimatizovány (klimatizace zdarma) a vybaveny TV/SAT.

Apartmán A2+2 - ložnice, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro dvě osoby s vlastním sociálním zařízením (sprcha nebo vana, WC) jsou klimatizovány (klimatizace zdarma) a vybaveny TV/SAT.

Apartmán A4 - dvě ložnice, obývací pokoj s kuchyňským koutem s vlastním sociálním zařízením (sprcha nebo vana, WC) jsou klimatizovány (klimatizace zdarma) a vybaveny TV/ SAT.

Apartmán A5 - dvě ložnice, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro jednu osobu s vlastním sociálním zařízením (sprcha nebo vana, WC) jsou klimatizovány (klimatizace zdarma) a vybaveny TV/SAT.

Vybavení

Parkovací místa před vilou (za poplatek, možnost úhrady v CK nebo na místě).

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000