crosssearch

Mezinárodní kemp se nachází uprostřed piniového lesa, pod horským masivem Biokovo, přímo na břehu Jadranu. Stany jsou ukryté ve...

Hotel jsme osobně navštívili...
Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Mezinárodní kemp se nachází uprostřed piniového lesa, pod horským masivem Biokovo, přímo na břehu Jadranu. Stany jsou ukryté ve stínu borovic, které umožňují příjemný odpočinek i v parných letních dnech, místní krásné pláže s jemnými oblázky vhodné i pro rodiny s malými dětmi, pobřežní promenáda lemovaná palmami, která Vás dovede do centra města Baška Voda - to vše zajistí příjemný průběh Vaší dovolené.

Vybavení

Recepce - trezor (pouze na peníze nebo karty), poštovní, směnárenské a informační služby, sociální zařízení, nákupní centrum, restaurace, sportovní hřiště, dětský koutek a další.

Ubytování

Kemp Baško Polje nabízí příjemné ubytování stanového typu. Ubytování je zajištěno ve čtyřlůžkových stanech s možností až dvou přistýlek. Stan a jeho vybavení je blíže popsáno v detailu každé ubytovací jednotky

Kapacita

4-lůžkový stan: 13
Přistýlka: 26
Celkem osob: 78

Stravování

Vlastní nebo polopenze - kontinentální. Doporučujeme také návštěvu místních restaurací.

Sport

V kempu hřiště na košíkovou, malý fotbal či volejbal, ping-pongové stoly. Na pláži - půjčovna vodních skútrů, loděk, vodních atrakcí. V Bašce Vodě je množství kaváren, restaurací, diskotéky, promenáda plná různých atrakcí. Pro děti: dětský koutek, prolézačky, hřiště na míčové hry.

Pláž

Oblázkově-kamenitá: je součástí kempu. Pozvolný přístup do moře. Možnost koupání na FKK plážích.

 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000