crosssearch

Apartmány jsou umístěny v mírném svahu, cca 100 m od centra střediska Baška Voda a pobřežní promenády.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

Apartmány jsou umístěny v mírném svahu, cca 100 m od centra střediska Baška Voda a pobřežní promenády.

Vybavení:

Jedná se o komplex budov, které jsou vzájemně propojeny. V hlavní budově je recepce, restaurace a všechny budovy mají výtah. Parkování je možné přímo u objektu.

Sport a zábava:

Vodní sporty, půjčovna vodních skútrů, vodní lyžování, let padákem atd. Zakoupení lodních výletů na okolní ostrovy. Večer je možné posedět v kavárnách a vinárnách na promenádě, která je chloubou střediska Baška Voda a nebo jít na procházku do Brely.

Pláž:

Oblázková pláž s pozvolným vstupem do vody je cca 250 m od apartmánů. Na pláži je půjčovna lehátek a slunečníků za poplatek.

Ubytování:

Studia 2+0: 1 místnost s rozkládacím gaučem pro 2 osoby, kuchyňským koutem, který je vybaven základním nádobím. Každý pokoj má vlastní příslušenství, balkon nebo terasu, SAT-TV a klimatizaci. Apartmán 2+2: Skládá se z ložnice se 2 lůžky a obývací místností s rozkládacím gaučem pro 2 osoby, kuchyňským koutem, který je vybaven základním nádobím. Každý pokoj má vlastní příslušenství, balkon nebo terasu, SAT TV, klimatizaci a Wi-Fi zdarma.

Stravování:

Vlastní, možnost dokoupit snídani a nebo polopenzi v restauraci v hlavní budově.

Informace k cenám:

Věková hranice dětských cen, popř. slev a příplatků, není-li uvedeno jinak, se rozumí do dovršení věku dítěte, kdy rozhodným datem je věk dítěte v den návratu do ČR. Není-li uvedeno jinak, děti ve věku do 2 let hradí pouze manipulační poplatek 990,- Kč, event. také cestovní pojištění. Bližší informace o službách zahrnutých v ceně zájezdu uvádíme v příslušném katalogu/ceníku.

Středisko:

Baška Voda

Tipy pro správnou volbu:

- vhodné pro nezávislé klienty - kvalitní apartmány v atraktivním středisku

Upozornění:

Musí být ubytovány minimálně 2 plně platící osoby.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000