crosssearch

Oblíbené letovisko Baška Voda cca 10 km severně od Makarské a 2,5 km od letoviska Brela je jedním z nejexkluzivnějších letovisek na Makarské riviéře. Rozkládá se na úpatí pohoří Biokovo, čímž tvoří nezapomenutelnou romantickou scenérii kontrastu moře a hor.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Oblíbené letovisko Baška Voda cca 10 km severně od Makarské a 2,5 km od letoviska Brela je jedním z nejexkluzivnějších letovisek na Makarské riviéře. Rozkládá se na úpatí pohoří Biokovo, čímž tvoří nezapomenutelnou romantickou scenérii kontrastu moře a hor.
Baška Voda je mladé letovisko, jedinými památkami jsou barokní kostel Sveti Lovre a kostel Sveti Nikola. Pro milovníky muzeí letovisko nabízí hned dvě - Muzeum mušlí a Archeologické muzeum. Vyznavači aktivní dovolené si také přijdou na své díky několika tenisovým kurtům, nepřebernému výběru vodních atrakcí, hřištím na plážový volejbal a jiné míčové sporty, cyklostezkám podél pobřeží nebo minigolfu. K dispozici jsou také půjčovny kol, skútrů, lodí nebo motocyklů. I v noci Baška Voda žije plážovými diskotékami, bary, restauracemi, kavárnami, konobami a obchody.
Pláže v Bašce Vodě jsou velmi krásné, dlouhé s jemnými bílými oblázky. Díky pozvolnému vstupu do vody jsou pláže vhodné i pro rodiny s dětmi. Hlavní pláž letoviska (Nikolina) byla vyznamenána Modrou vlajkou, kterou je prokazována kvalita pláží.
V okolí letoviska najdete velký počet vinic, na kterých se pěstuje vynikající vinná réva. V letní sezoně se na promenádě pořádají hudební akce určené široké veřejnosti. K posezení u jídla a sklenky vína lákají desítky restaurací, barů a taveren, diskotéky a taneční terasy.

Ubytování

Velmi pěkná, pro Chorvatsko typická, kamenná vila se nachází přímo v centru Bašky Vody, 50 m od moře a 150 m od krásné upravené oblázkové pláže s pozvolným vstupem do moře.

Ve vile se nacházejí 2 velmi pěkné klimatizované apartmány, k dispozici je TV/SAT a WiFi.

APARTMÁN ANNA: 4lůžkový apartmán v 1. patře, bez balkonu - ložnice s manželskou postelí, obývací pokoj s dvoulůžkem a kuchyňským koutem, koupelna.

APARTMÁN EVA: 4 - 7lůžkový apartmán ve 2. a 3. patře. APT je dvoupatrový s balkonem a dvěma koupelnami - v 1. patře ložnice s manželskou postelí, obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem, kuchyňský kout, koupelna. Ve 2. patře ložnice s manželskou postelí, 1 lůžko pro dítě max. do 4 let, koupelna, balkon.

Stravování

vlastní, možnost dokoupení stravování v restauraci nedaleko vily.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000