crosssearch

The Movie Resort Tribunj

Chorvatsko, Severní Dalmácie

Tribunj - původně malá rybářská vesnička, dnes klidnější letovisko, skvělý výchozí bod na výlet do okolních národních parků. Jedinečná pozice objektu přímo u pěkné oblázkové pláže v klidnějším prostředí.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Tribunj - původně malá rybářská vesnička, dnes klidnější letovisko, skvělý výchozí bod na výlet do okolních národních parků. Jedinečná pozice objektu přímo u pěkné oblázkové pláže v klidnějším prostředí.

Poloha:

Movie resort se nachází na fantastickém místě přímo u krásné oblázkové pláže asi 400 m od centra Tribunje směrem k Vodicím. Od pláže je oddělen pouze pobřežní málo frekventovanou komunikací. Vzdálenost k oblázkové pláži s pozvolným vstupem je cca 5 m. V centru Tribunje se nachází celá řada restaurací a obchodů, supermarket, tržnice.

Vybavení:

Resort se skládá ze 2 budov, ve kterých jsou umístěny apartmány a studia. Celý komplex je tematicky zaměřen a věnován filmovému Hollywoodu a jeho hvězdám. Všechny pokoje nesou jména filmových hvězd, dekorace, fotky a filmové plakáty jsou v hotelu všudypřítomné. Před hotelem je hostům k dispozici stylová restaurace, bar na pláži, rychlé občerstvení, bazén (určený především pro děti, funkční v 7. a 8. měsíci), uzamčené parkoviště pro auta hostů, stylová recepce. Zdarma WiFi.

Služby za poplatek:

bohatý výběr vodních sportů na pláži, domácí mazlíček na vyžádání a za příplatek.

Ubytování:

všechny ubyt. jednotky jsou klimatizované a mají vlastní SAT/TV. HOTEL: 2lůžk. pokoje s možností přistýlky, koupelna s WC, balkon, tel., SAT/TV, lednička. 1lůžkové pokoje jsou bez balkonu. Ubytování v pokojích je jednodušší, vhodné pro nenáročné klienty. APARTMÁNY - studia a apartmány s vybavenou kuchyňkou se nacházejí výhradně v podkroví, střešní okna, nemají balkon. St. pro 2 os. - manžel. lůžko, kuchyňka s ledničkou, koupelna, WCSt. pro 2-3 os. - manžel. lůžko, přistýlka, kuchyňka s ledničkou, koupelna, WC. Apt. pro 2-4 os. - ložnice pro 2 os., denní místnost s lůžkem pro 3./4. osobu a kuchyň. koutem, koupelna, WC. Apt. pro 4 os. - 2 oddělené ložnice, kuchyň. koutek, koupelna, WC.

Stravování:

Snídaně: bufetové

se snídaní, za příplatek večeře

Večeře: servírovaná o 3 chodech

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000