crosssearch

Moderní komplex hotelů Falkensteiner a Wellness centra je situován ve středisku Borik asi 3,5 km od Zadaru.

Konečná cena za osobu od: 16 347 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

Moderní komplex hotelů Falkensteiner a Wellness centra je situován ve středisku Borik asi 3,5 km od Zadaru.

Vybavení hotelu:

Restaurace, recepce, aperitiv bar, směnárna, moderní relaxační centrum s veškerým vybavením, dětský klub. Vnitřní i venkovní bazén se sladkou vodou.

Sport a zábava:

All inclusive zahrnuje bezplatné využívání bazénů, fitness, organizované turnaje míčové hry, badminton, strečink, gymnastiku ve vodě, aerobic, tenis, stolní tenis. Živá hudba na terase, animace, dětské kluby s různými programy pro děti. Za poplatek je využívání Spa centra masáže všeho druhu, pedikúra, manikúra. Potápění, plachtění, surfování, půjčování člunů, výlety.

Pláž:

Upravená, částečně písčitá i oblázková pláž s možností slunění na travnatých plochách je vzdálená cca 100 metrů od hotelu.

Stravování:

All inclusive zahrnuje bufetovou plnou penzi s bohatým výběrem včetně tuzemských nápojů (víno, pivo, nealkoholické nápoje), pití u baru (víno, pivo, nealkoholické nápoje, káva, čaj) je k dispozici od 10 do 22 hodin.

Informace k cenám:

Věková hranice dětských cen, popř. slev a příplatků, není-li uvedeno jinak, se rozumí do dovršení věku dítěte, kdy rozhodným datem je věk dítěte v den návratu do ČR. Není-li uvedeno jinak, děti ve věku do 2 let hradí pouze manipulační poplatek 990,- Kč, event. také cestovní pojištění. Bližší informace o službách zahrnutých v ceně zájezdu uvádíme v příslušném katalogu/ceníku.

Středisko:

Zadar-Borik

Pokoje:

Všechny pokoje mají vlastní příslušenství, fén, telefon, SAT-TV s mezinárodním rádiem, klimatizaci, minibar, sejf, většina má balkon. Kromě běžných dvoulůžkových pokojů jsou k dispozici tyto pokoje: Mini Family: Pokoj má ložnici se dvěma lůžky a oddělený menší prostor s palandou pro dvě děti do výšky 160 cm, většina pokojů má balkon, některé jsou situovány na mořskou stranu. Family suite: Má navíc obývací pokoj. Maximální počet osob 2 dospělí a 3 děti (do 160 cm).

Tipy pro správnou volbu:

- kvalitní wellness centrum - pokoje pro rodiny se dvěma dětmi - all inclusive až pro 2 děti ZDARMA!

GPS:

44.133035,15.211354

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 34 termínů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000