crosssearch

Boutique Hostel Forum

Chorvatsko, Severní Dalmácie - Zadar

Hostel Forum je boutique hostel, který se nachází přímo ve středu města Zadar, mezi obchůdky, kavárnami, starobylými památkami.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Hostel Forum je boutique hostel, který se nachází přímo ve středu města Zadar, mezi obchůdky, kavárnami, starobylými památkami. Moderní hostel je umístěn nad malým přístavem a láká všechny typy hostů, kteří mohou být ubytovaní jak ve skupinových pokojích nebo v privátních pouze po dvou lůžkách. V hostelu je kavárna, wifi připojení, společenské místnosti a velká terasa.

Ubytování

nabízíme ubytování ve 3 typech pokojů:
1 lůžko ve čtyřlůžkovém pokoji - v pokoji jsou čtyři kouty, v každém je soukromý prostor pro 1 postel 200 x 90 cm. Jsou zde lůžkoviny, internetové připojení, samostatné světlo a zástrčka, uzamykatelná skříňka. V každém pokoji se nachází koupelna s WC a ručníky, moderní vybavení

1/2 Standard - dvoulůžkový pokoj má manželskou postel, minibar, trezor, telefon, SAT TV a skříňku. Pokoj může sloužit i pro trávení novomanželské cesty.

1/2 Superior - dvoulůžkový pokoj má manželskou postel, minibar, trezor, telefon, SAT TV a skříňku. Pokoj má po obvodu všech zdí tmavé nebo světlé zrcadlo, které umocňuje moderní vzhled celého pokoje.

Stravování

snídaně formou bufetu

Poznámky

V hostelu nejsou povoleni domácí mazlíčci.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000