crosssearch

Villa Zora je situována na malebném místě, ve vzdálenosti asi 150 m od pláže a asi 900 m od centra malebného letoviska Vodice. Letovisko Vodice je ideálním místem na letní dovolenou pro rodiny s dětmi i mladé páry. Město láká k pěkným procházkám úzkými uličkami, jejichž...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Kapacita:

2-lůžkový apartmán: 3

4-lůžkový apartmán: 1

Přistýlka: 3

Celkem osob: 13

Poloha:

Villa Zora je situována na malebném místě, ve vzdálenosti asi 150 m od pláže a asi 900 m od centra malebného letoviska Vodice. Letovisko Vodice je ideálním místem na letní dovolenou pro rodiny s dětmi i mladé páry. Město láká k pěkným procházkám úzkými uličkami, jejichž historie sahá až do dob tureckých vpádů. Azurové moře je ideální pro milovníky koupání, potápění a také pro jachtaře. V přístavišti jsou obchůdky, kavárničky, tržiště a množství barů a hospůdek.

Vybavení:

Gril, parkování, komfortně vybavené apartmány s příslušenstvím. WIFI připojení a možnost klimatizace (na vyžádání za poplatek).

Ubytování:

Villa Zora nabízí příjemné ubytování apartmánového stylu. Ubytování je zajištěno ve 2-lůžkových apartmánech typu MONO a 4-lůžkovém apartmánu typu TRILO s možností přistýlek. Apartmány jsou vybaveny TV/SAT a mají terasu nebo balkon. Bližší popis každého typu apartmánu naleznete níže v popisu každé ubytovací jednotky.

Stravování:

Vlastní, možnost využití bohaté nabídky místních restaurací.

Sport:

Vodní a plážové sporty, půjčovna loděk, šlapadel a skútrů, tobogán, škola potápění, tenis, minigolf. V letovisku restaurace, kavárny, bary, bohaté denní i noční kulturně-společenské vyžití. Pro děti: prolézačky, skákadla, pískoviště, hřiště na míčové hry.

Tipy:

Národní park Krka: množství vodopádů, jezer a peřejí vytvořených nejpodivuhodnější řekou ze všech řek Chorvatského krasu. Národní park Kornati: nejpočetnější souostroví na Jadranu, 109 ostrovů a ostrůvků, poskytuje ideální podmínky nejen pro potápění. Šibenik: starověké chorvatské město s gotickou katedrálou Sv. Jakuba, zařazenou do seznamu světového dědictví UNESCO.

Pláž:

Oblázková: asi 150 m od vily, pozvolný vstup do moře.

Moře:

asi 150 m

Moře:

150

Centrum:

900

MONO 2:

Obsazenost 2 osoby, apartmán 1. kategorie o rozloze asi 20 m2, jedna místnost se 2 lůžky, s kuch. koutem, sociální zařízení, TV/SAT, balkon, nebo terasa.

MONO 2+1:

Obsazenost 2 až 3 osoby, apartmán 1. kategorie o rozloze asi 25 m2, jedna místnost se 3 lůžky, s kuch. koutem, sociální zařízení, TV/SAT, balkon, nebo terasa.

TRILO 4+1:

Obsazenost 4 až 5 osob, apartmán 1. kategorie o rozloze asi 50 m2, 2 dvoulůžkové pokoje, obývací místnost gaučem pro 1 osobu a s kuch. koutem, TV/SAT, sociální zařízení, balkon.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000