crosssearch

Krásná a útulná villa Marko leží na pěkném klidném místě, ve vzdálenosti asi 500 m od moře a 1 km od centra malebného letoviska Vodice. Letovisko Vodice je ideálním místem na letní dovolenou pro rodiny s dětmi i mladé páry. Město láká k pěkným procházkám úzkými uličkami,...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Kapacita:

2-lůžkový apartmán: 1

4-lůžkový apartmán: 1

Přistýlka: 2

Celkem osob: 8

Poloha:

Krásná a útulná villa Marko leží na pěkném klidném místě, ve vzdálenosti asi 500 m od moře a 1 km od centra malebného letoviska Vodice. Letovisko Vodice je ideálním místem na letní dovolenou pro rodiny s dětmi i mladé páry. Město láká k pěkným procházkám úzkými uličkami, jejichž historie sahá až do dob tureckých vpádů. Azurové moře je ideální pro milovníky koupání, potápění a také pro jachtaře. V přístavišti jsou obchůdky, kavárničky, tržiště a množství barů a hospůdek.

Vybavení:

Gril, parkování, WIFI připojení, standardně vybavené apartmány s příslušenstvím s možností klimatizace (za poplatek).

Ubytování:

Villa Marko nabízí příjemné ubytování apartmánového stylu. Ubytování je zajištěno ve dvou lůžkovém apartmánu typu BILO s možností přistýlky, a 4-lůžkovém apartmánu typu TRILO. Bližší popis každého typu apartmánu naleznete níže v popisu každé ubytovací jednotky.

Stravování:

Vlastní, možnost využití bohaté nabídky místních restaurací.

Sport:

Vodní a plážové sporty, půjčovna loděk, šlapadel a skútrů, tobogán, škola potápění, tenis, minigolf. V letovisku restaurace, kavárny, bary, bohaté denní i noční kulturně-společenské vyžití. Pro děti: prolézačky, skákadla, pískoviště, hřiště na míčové hry.

Tipy:

Národní park Krka: množství vodopádů, jezer a peřejí vytvořených nejpodivuhodnější řekou ze všech řek Chorvatského krasu. Národní park Kornati: nejpočetnější souostroví na Jadranu, 109 ostrovů a ostrůvků, poskytuje ideální podmínky nejen pro potápění. Šibenik: starověké chorvatské město s gotickou katedrálou Sv. Jakuba, zařazenou do seznamu světového dědictví UNESCO.

Pláž:

Oblázková: asi 500 m od vily, pozvolný vstup do moře.

Moře:

asi 500 m.

Moře:

500

Centrum:

1 000

Další:

Možný pobyt s domácím mazlíčkem (na vyžádání za poplatek).

BILO 2+1:

Obsazenost 2-3 osoby, apartmán o rozloze 30 m2, situovaný v přízemí domu, dvoulůžkový pokoj (manželská postel), obývací místnost se 3. lůžkem (pohovka), kuch. koutem, sociální zařízení, TV/SAT, terasa.

TRILO 4+1:

Obsazenost 4-5 osoby, apartmán o rozloze 50 m2, situovaný v přízemí domu, 2 dvoulůžkové pokoje (manželská postel), obývací místnost s kuch. koutem s možností přistýlky, TV/SAT, sociální zařízení, terasa.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000