crosssearch

Villa Kruno je situována na malebném místě, ve vzdálenosti asi 300 m od moře a 600 m od centra letoviska Vodice. Ve vzdálenosti asi 100 m se nachází supermarket. Letovisko Vodice je ideálním místem na letní dovolenou pro rodiny s dětmi i mladé páry. Město láká k pěkným...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Kapacita:

4-lůžkový apartmán: 2

Celkem osob: 8

Poloha:

Villa Kruno je situována na malebném místě, ve vzdálenosti asi 300 m od moře a 600 m od centra letoviska Vodice. Ve vzdálenosti asi 100 m se nachází supermarket. Letovisko Vodice je ideálním místem na letní dovolenou pro rodiny s dětmi i mladé páry. Město láká k pěkným procházkám úzkými uličkami, jejichž historie sahá až do dob tureckých vpádů. Azurové moře je ideální pro milovníky koupání, potápění a také pro jachtaře. V přístavišti jsou obchůdky, kavárničky, tržiště a množství barů a hospůdek.

Vybavení:

Parkování, komfortně vybavené apartmány s příslušenstvím, možnost použití grilu. WIFI připojení, možnost klimatizace (na vyžádání za poplatek).

Ubytování:

Villa Kruno nabízí příjemné ubytování apartmánového stylu. Ubytování je zajištěno ve 4-lůžkových apartmánech typu TRILO, které jsou vybaveny TV/SAT a mají balkon. MOžnost klimatizace za příplatek. Bližší popis typu apartmánu naleznete níže v popisu ubytovací jednotky.

Stravování:

Vlastní, možnost využití bohaté nabídky místních restaurací.

Sport:

Vodní a plážové sporty, půjčovna loděk, šlapadel a skútrů, tobogán, škola potápění, tenis, minigolf. V letovisku restaurace, kavárny, bary, bohaté denní i noční kulturně-společenské vyžití. Pro děti: prolézačky, skákadla, pískoviště, hřiště na míčové hry.

Tipy:

Národní park Krka: množství vodopádů, jezer a peřejí vytvořených nejpodivuhodnější řekou ze všech řek Chorvatského krasu. Národní park Kornati: nejpočetnější souostroví na Jadranu, 109 ostrovů a ostrůvků, poskytuje ideální podmínky nejen pro potápění. Šibenik: starověké chorvatské město s gotickou katedrálou Sv. Jakuba, zařazenou do seznamu světového dědictví UNESCO.

Pláž:

Oblázková: asi 300 m od vily, pozvolný vstup do moře.

Moře:

asi 300 m.

Moře:

300

Centrum:

600

TRILO 4:

Obsazenost 4 osoby, apartmán o rozloze cca 50 m2, 2 dvoulůžkové ložnice (manželská postel), plně vybavená kuchyň s jídelním koutem a gaučem, sociální zařízení, TV/SAT, mikrovlnná trouba, pračka, vysavač, balkon. Možnost dokoupení klimatizace. Apartmán se nachází v 1. patře.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000