crosssearch

Villa Ivo leží na příjemném místě, ve vzdálenosti asi 800 m od pláže a asi 400 m od centra oblíbeného letoviska Vodice. Letovisko Vodice je ideálním místem na letní dovolenou pro rodiny s dětmi i mladé páry. Město láká k pěkným procházkám úzkými uličkami, jejichž historie sahá...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Kapacita:

8-lůžkový apartmán: 1

Přistýlka: 1

Celkem osob: 9

Poloha:

Villa Ivo leží na příjemném místě, ve vzdálenosti asi 800 m od pláže a asi 400 m od centra oblíbeného letoviska Vodice. Letovisko Vodice je ideálním místem na letní dovolenou pro rodiny s dětmi i mladé páry. Město láká k pěkným procházkám úzkými uličkami, jejichž historie sahá až do dob tureckých vpádů. Azurové moře je ideální pro milovníky koupání, potápění a také pro jachtaře. V přístavišti jsou obchůdky, kavárničky, tržiště a množství barů a hospůdek.

Vybavení:

Parkování ve dvoře, gril, standardně vybavený apartmán s příslušenstvím. WIFI připojení, možnost klimatizace (na vyžádání za poplatek)

Ubytování:

Villa Ivo nabízí příjemné ubytování apartmánového stylu. Ubytování je zajištěno v 8-lůžkovém apartmánu typu PENTA s možností přistýlky, který je vybaven TV/SAT a má balkon. Bližší popis tohoto typu apartmánu naleznete níže v popisu ubytovací jednotky.

Stravování:

Vlastní, možnost využití bohaté nabídky místních restaurací.

Sport:

Vodní a plážové sporty, půjčovna loděk, šlapadel a skútrů, tobogán, škola potápění, tenis, minigolf. V letovisku restaurace, kavárny, bary, bohaté denní i noční kulturně-společenské vyžití. Pro děti: prolézačky, skákadla, pískoviště, hřiště na míčové hry.

Pláž:

Oblázková: asi 800 m od vily, pozvolný vstup do moře.

Moře:

asi 800 m.

Moře:

800

Centrum:

400

PENTA 8+1:

Obsazenost 8 až 9 osob, apartmán o rozloze cca 80 m2, tři 2-lůžkové ložnice s manželskými lůžky, jedna 3-lůžková ložnice s manželským lůžkem a jednolůžkem, plně vybavená kuchyň s jídelním koutem (sporák, lednice s mrazákem), 1 koupelna se sprchou a WC, 1 koupelna s vanou a WC, TV/SAT, balkon.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000