crosssearch
Obrázek není k dispozici

Čtyřhvězdičkový hotel Miramare láká hosty svou elegancí a šarmen, krásná směs pastelové barvy interiéru a modré a zelené barvy exteriér bude váš pobyt v hotelu Miramar nezapomenutelný. Hotel se nachází na východ od centra známého turistického letoviska Vodice. Do centra města...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Kapacita:

2-lůžkový pokoj: 50

Přistýlka: 30

Celkem: 130

Poloha:

Čtyřhvězdičkový hotel Miramare láká hosty svou elegancí a šarmen, krásná směs pastelové barvy interiéru a modré a zelené barvy exteriér bude váš pobyt v hotelu Miramar nezapomenutelný. Hotel se nachází na východ od centra známého turistického letoviska Vodice. Do centra města je to od hotel asi 10 min chůze.

Vybavení:

 Recepce - otevřena 24 hodin denně, restaurace, aperitiv bar, výtah, nekuřácké pokoje, terasa, internet, klimatizace, trezor, venkovní bazén se sladkou vodou, parkování (za poplatek).

Ubytování:

Hotel Miramare nabízí ubytování v klimatizovaných nekuřáckých dvoulůžkových pokojích s možností jedné přistýlky (na vyžádání), s balkonem s výhledem na moře nebo do parku, se soc. zařízením, TV/SAT, bezdrátovým připojením k internetu, minibarem a trezorem. 3 pokoje jsou plně přizpůsobeny pro osoby se zdravotním postižením

Stravování:

Hotel nabízí možnost zakoupení pouze snídani nebo polopenzi a plnou penzi.

Doporučujeme také návštěvu místních restaurací.

Sport:

Vodní a plážové sporty, půjčovna loděk, šlapadel a skútrů, škola potápění, tobogán, tenis, minigolf. V letovisku restaurace, kavárny, bary, bohaté denní i noční kulturně-společenské vyžití. Pro děti: pískoviště, hřiště na míčové hry, prolézačky.

Pláž:

Oblázková: asi 50 m od hotelu je krásná pláž s pozvolným vstupem do moře a bohatou nabídkou plážových a vodních sportů.

Moře:

asi 50 m od hotelu.

Moře:

asi 50

Centrum:

asi 500

P 1/1 M:

Obsazenost 1 osoba. Jednolůžkový pokoj s vlast. sociálním zařízení (luxusní koupelna s masážním sprchovým koutem a vysoušečem vlasů), TV/SAT, telefon, bezdrátové připojení k internetu, minibar, trezor, klimatizace, s balkonem s výhledem na moře.

P 1/1 Park:

Obsazenost 1 osoba. Jednolůžkový pokoj s vlast. sociálním zařízení (luxusní koupelna s masážním sprchovým koutem a vysoušečem vlasů), TV/SAT, telefon, bezdrátové připojení k internetu, minibar, trezor, klimatizace, s balkonem s výhledem na park.

P 1/2 M:

Obsazenost 2 osoby. Dvoulůžkový pokoj s vlast. sociálním zařízení (luxusní koupelna s masážním sprchovým koutem a vysoušečem vlasů), TV/SAT, telefon, bezdrátové připojení k internetu, minibar, trezor, klimatizace, s balkonem s výhledem na moře.

P 1/2+1 M:

Obsazenost 2 osoby. Dvoulůžkový pokoj s možností přistýlky (na vyžádání), s vlast. sociálním zařízení (luxusní koupelna s masážním sprchovým koutem a vysoušečem vlasů), TV/SAT, telefon, bezdrátové připojení k internetu, minibar, trezor,  klimatizace, s balkonem s výhledem na moře.

P 1/2 Park:

Obsazenost 2 osoby. Dvoulůžkový pokoj s vlast. sociálním zařízení (luxusní koupelna s masážním sprchovým koutem a vysoušečem vlasů), TV/SAT, telefon, bezdrátové připojení k internetu, minibar, trezor,  klimatizace, s balkonem s výhledem na park.

P 1/2+1Par:

Obsazenost 2 osoby. Dvoulůžkový pokoj s možností přistýlky (na vyžádání), s vlast. sociálním zařízení (luxusní koupelna s masážním sprchovým koutem a vysoušečem vlasů), TV/SAT, telefon, bezdrátové připojení k internetu, minibar, trezor,  klimatizace, s balkonem s výhledem na park.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000