crosssearch

Apartmány se nacházejí v poklidném středisku Srima, které je od Vodice vzdáleno cca 2 km. Nacházejí se přímo u pláže, od které je dělí pouze pobřežní promenáda.

Konečná cena za osobu od: 6 272 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

Apartmány se nacházejí v poklidném středisku Srima, které je od Vodice vzdáleno cca 2 km. Nacházejí se přímo u pláže, od které je dělí pouze pobřežní promenáda.

Vybavení hotelu:

Komplex se skládá ze dvou propojených, za sebou stojících budov. K dispozici je zahrada s bazénem se sladkou vodou, dětský bazén, sprchy a lehátka (u bazénu zdarma), 2 grily s posezením, parkoviště. WI-FI připojení na společné terase zdarma.

Sport a zábava:

Bohatá nabídka vodních sportů na pláži, půjčovna kol, v nedaleké Vodici jsou tenisové kurty, sportovní hřiště a potápěčské centrum (za poplatek). Večerní procházky možno využít i k posezení v místních restauracích.

Pláž:

Oblázková pláž a pozvolným vstupem do vody.

Stravování:

Individuální. Supermarket a pekárna je asi 250 m od apartmánů.

Informace k cenám:

Věková hranice dětských cen, popř. slev a příplatků, není-li uvedeno jinak, se rozumí do dovršení věku dítěte, kdy rozhodným datem je věk dítěte v den návratu do ČR. Není-li uvedeno jinak, děti ve věku do 2 let hradí pouze manipulační poplatek 990,- Kč, event. také cestovní pojištění. Bližší informace o službách zahrnutých v ceně zájezdu uvádíme v příslušném katalogu/ceníku.

Středisko:

Vodice - Srima

Apartmány:

Apartmány pro 4-6 osob mají 2 oddělené dvoulůžkové ložnice a obývací pokoj s jídelním koutem a rozkládacím lůžkem pro 2 osoby. Apartmány mají klimatizaci (za příplatek), vlastní příslušenství, TV a balkon. Kuchyňka je vybavena mikrovlnnou troubou, chladničkou s mrazákem a základním nádobím na vaření a stolování.

Tipy pro správnou volbu:

- nadstandardní vybavení apartmánů - přímo u pláže

Upozornění:

Minimální obsazenost 4 osoby, nebo příplatek za neobsazená lůžka.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000