crosssearch

Příjemné apartmány a bungalovy se nachází v bezprostřední blízkosti oblázkové pláže v sevření vzrostlých borovic. Středisko se nachází na zalesněném poloostrůvku vzdáleném cca 1 km od města Kukljica, trajektové spojení je ze Zadaru do městečka Preko na ostrově Ugljan.

Konečná cena za osobu od: 8 692 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

příjemné apartmány a bungalovy se nachází v bezprostřední blízkosti oblázkové pláže v sevření vzrostlých borovic. Středisko se nachází na zalesněném poloostrůvku vzdáleném cca 1 km od města Kukljica, trajektové spojení je ze Zadaru do městečka Preko na ostrově Ugljan.

Vybavenost

v areálu - restaurace, bar, směnárna, sejf, taneční terasa, market.

Ubytování - bungalovy

2 lůžkové pokoje se sprchou a WC, balkonem, ledničkou, s možností přistýlky.

Ubytování - apartmány

apartmány typ 1/A2+1, typ 1/B2+2 - jedna 2lůžková ložnice a denní místnost s 1-2 lůžky, typ 1/C4+1 - dvě 2lůžkové ložnice a denní místnost s 1 lůžkem, vždy vybavený kuchyň. kout, sprcha a WC, SAT TV, balkon nebo terasa.

Stravování

v centrální restauraci, polopenze, snídaně a večeře formou švédských stolů. Apartmány - stravování vlastní.

Sport

tenisové kurty, stolní tenis, minigolf, plážový volejbal, hřiště pro míčové hry, windsurfing, půjčovna šlapadel, lodí, motorových člunů, kol a koloběžek. V sezóně se v blízkosti pořádají taneční večery s živou hudbou.

Pláž

vzdálená cca 50 - 150 m, oblázkově - písčitá a přírodní kamenitá.

Charakteristika

příjemné a pohodové místo, vhodné pro nejrůznější klientelu. Ubytovací kapacita je velmi oblíbená, doporučujeme včasný nákup!

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 29 termínů

Celkem 29 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000