crosssearch

Ostrov Pašman, který má rozlohu 57 km2, se nachází v zadarské ostrovní skupině patřící k Severodalmatským ostrovům. Leží ve vnitřním ostrovním pásu jihovýchodně od ostrova Ugljan, se kterým je spojen novým mostem přes průplav Ždrelac. Od pevniny je oddělen Pašmanským průlivem....

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Kapacita:

2-lůžkový apartmán: 10  

3-lůžkový apartmán: 10

4-lůžkový apartmán: 15  

5-lůžkový apartmán:  5

6-lůžkový apartmán:  4

Celkem osob: 199

Poloha:

Ostrov Pašman, který má rozlohu 57 km2, se nachází v zadarské ostrovní skupině patřící k Severodalmatským ostrovům. Leží ve vnitřním ostrovním pásu jihovýchodně od ostrova Ugljan, se kterým je spojen novým mostem přes průplav Ždrelac. Od pevniny je oddělen Pašmanským průlivem. Do nedalekého města Biograd na Moru se můžete vypravit trajektem, cesta trvá přibližně 15 minut.

Apartmánové domy jsou různě rozmístěny po letovisku Kraj. Městečko se nachází v jihovýchodní části ostrova Pašman, v polovině vzdálenosti mezi obcemi Pašman a Tkon. Letovisko Kraj se rozkládá na dvou krásných písečných plážích, obklopené olivovými háji a vinicemi. Kraj nabízí vynikající možnosti pro klidnou dovolenou.

Vybavení:

Standardně vybavené apartmány s příslušenstvím. Součástí každého apartmánu je kuchyňský kout, balkon nebo terasa. V blízkosti - restaurace, kavárny, obchod.

Ubytování:

Apartmány Kraj nabízí příjemné ubytování apartmánového typu. Jsou zde 2-lůžkové apartmány typu MONO, 3 a 4-lůžkové apartmány typu BILO, 4 až 6-lůžkové apartmány typu TRILO a 6-lůžkové apartmány typu QUADRI. Bližší popis každého typu apartmánu naleznete níže v popisu každé ubytovací jednotky.

Stravování:

Vlastní, možnost využítí lákavé nabídky místních restaurací.

Sport:

Vodní a plážové sporty. V městečku kavárna, restaurace, pizzerie, diskotéka, v sezóně živá hudba. Pro děti: pískoviště, hřiště na míčové hry, prolézačky, skákadla.

Tipy:

Národní park Paklenica: centrum tvoří dva mohutné kaňony, Velika Paklenica a Mala Paklenica. Zadar: ,,malý chorvatský Řím" - i takto se říká Zadaru, městu, které se honosí bohatstvím svých památek. Lodní výlet s fishpiknikem: výlet lodí s ochutnávkou místních specialit.

Pláž:

Písčitá: do 500 metrů od apartmánů. Pozvolný vstup do moře.

Moře:

do 500 m od apartmánů.

Moře:

500

Centrum:

asi 200-800

Další:

Možný pobyt s domácím mazlíčkem.

MONO 2:

Obsazenost 2 osoby, 1 místnost se 2 lůžky, s kuch. koutem, soc. zařízení, balkon nebo terasa.

BILO 3:

Obsazenost 3 osoby, 1 dvoulůžkový pokoj, obývací místnost se 3. lůžkem a kuchyňským koutem, soc. zařízení, balkon nebo terasa.

BILO 4:

Obsazenost 4 osoby, 1 dvoulůžkový pokoj, obývací místnost se 3. a 4. lůžkem a kuchyňským koutem, soc. zařízení, balkon nebo terasa.

TRILO 4:

Obsazenost 4 osoby, 2 dvoulůžkové pokoje, obývací místnost s kuchyňským koutem, soc. zařízení, balkon nebo terasa.

TRILO 5:

Obsazenost 5 osob, 2 dvoulůžkové pokoje, obývací místnost s 5. lůžkem a kuchyňským koutem, soc. zařízení, balkon nebo terasa.

TRILO 6:

Obsazenost 6 osob, 2 dvoulůžkové pokoje, obývací místnost s 5. a 6. lůžkem a kuchyňským koutem, soc. zařízení, balkon nebo terasa.

QUADRI 6:

Obsazenost 6 osob, 3 dvoulůžkové pokoje, obývací místnost s kuchyňským koutem, soc. zařízení, balkon nebo terasa.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Termín Počet dní Doprava Strava Cena
Žádný vyhovující zájezd nebyl nalezen.
Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000