crosssearch

Podgora - Za Pohybem A Zdravím Na Jadranu

Chorvatsko, Severní Dalmácie - Turanj

Obrázek není k dispozici

"ZA POHYBEM A ZDRAVÍM K JADRANU" Sportovní program: aerobní cvičení bude probíhat na terase hotelu Mediteran (low impact aerobic, dance aerobic, body styling, strečink, event. břišní tanec). Cvičební program zajišťuje kvalifikovaná cvičitelka.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

"ZA POHYBEM A ZDRAVÍM K JADRANU"


Sportovní program:

aerobní cvičení bude probíhat na terase hotelu Mediteran (low impact aerobic, dance aerobic, body styling, strečink, event. břišní tanec). Cvičební program zajišťuje kvalifikovaná cvičitelka.

Ubytování:


V sousedním hotelu Minerva možno za úhradu navštěvovat fitness, saunu, whirlpool a krytý bazén. Nedaleko se nacházejí tenisové kurty, hřiště, škola potápění, půjčovna kol a centrum vodních sportů.
Ubytování je možné v hotelech Mediteran** nebo Minerva***. Oba hotely leží přímo u moře. Dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky mají koupelnu se sprchou a WC, telefon a balkón směrem na moře nebo do parku (pokoje v hotelu Minerva mají navíc i SAT TV a klimatizaci).

Stravování:

5x denně dle zásad zdravé výživy (snídaně, 2x svačina, polední koktejl, večeře + salátový bufet). Pitný režim zajištěn formou iontových nápojů před každým cvičením, denně budou podávány spalovače tuku a vitamíny.

Doprava:

autobusem (nástupní místa budou určena podle konkrétních účastníků zájezdu), při vlastní dopravě - odečet 1.200,- Kč/osoba z ceny pobytu
Nezapomeňte si sebou vzít: sportovní obuv a oblečení, podložku na cvičení, láhev na pití.
Je možné se pobytu zúčastnit i bez dodržování sportovního programu, ovšem bez nároku na pitný režim, svačiny, koktejly, spalovače a vitamíny. Stravování bude probíhat pouze formou polopenze (snídaně bufet, večeře výběrem ze 3 menu + salátový bufet).

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000