crosssearch

Apartmány Božana (5x apartmán 2+2 a 1x apartmán 6) jsou vzdálené cca 100 metrů od moře a 500 od centra Turanje. Jsou standardně vybaveny pro příslušný počet osob, vybavená kuchyň, jídelní kout, obývací místnost se SAT/TV, koupelna se sprchou a WC, většina apartmánů s...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Popis:

Apartmány Božana (5x apartmán 2+2 a 1x apartmán 6) jsou vzdálené cca 100 metrů od moře a 500 od centra Turanje. Jsou standardně vybaveny pro příslušný počet osob, vybavená kuchyň, jídelní kout, obývací místnost se SAT/TV, koupelna se sprchou a WC, většina apartmánů s klimatizací a balkónem s výhledem na moře. Parkování u domu - je-li místo.

Vybavení:

Apartmán pro 2+2, pro 2 - 4 osoby: 30-40 m2, ložnice s dvoulůžkem, obývací místnost s rozkládací pohovkou pro dvě osoby, kuchyň, jídelní kout, SAT/TV, klimatizace, koupelna, část apartmánů má balkón.
Apartmán pro 6 osob: 60 m2, dvě ložnice (1x dvoulůžko, 1x oddělená lůžka), obývací místnost s dvěma lůžky - rozkládací pohovka), kuchyň, jídelní kout, SAT/TV, koupelna, balkón s výhledem na moře.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Termín Počet dní Doprava Strava Cena
Žádný vyhovující zájezd nebyl nalezen.
Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000