crosssearch

Apartmány Anita Beach jsou vzdálené pouhých 10 metrů od pláže a 800 metrů od centra Turanje. Vila má 2 patra, na každém patře je jedno studio S/2, apartmán A/2+2 a A/4, v přízemí je apartmán A/2+2 a A/4.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Apartmány Anita Beach jsou vzdálené pouhých 10 metrů od pláže a 800 metrů od centra Turanje. Vila má 2 patra, na každém patře je jedno studio S/2, apartmán A/2+2 a A/4, v přízemí je apartmán A/2+2 a A/4. Apartmány jsou standardně vybaveny pro příslušný počet osob, mají vybavený kuchyňský kout, jídelní kout, obývací místnost se SAT/TV, koupelnu se sprchou a WC. Parkování je možné přímo u vily.

Popis apartmánů

studio S/2 pro 2 osoby: jeden pokoj s dvoulůžkem, balkón s výhledem na moře, možnost přistýlky pro dítě do 12 let za příplatek, 33 m2. Apartmán A/2+2 pro 2 - 4 osoby: dvoulůžková ložnice, obývací místnost s rozkládací pohovkou pro dvě osoby, balkón (v přízemí terasa) s výhledem na moře, 40 m2. Apartmán A/4 pro 4 osoby: 2 dvoulůžkové ložnice, obývací místnost, balkón (v přízemí terasa)s výhledem do ulice, možnost přistýlky pro dítě do 12 let za příplatek, 45 m2.

Klimatizace je možná ve všech apartmánech i studiích za příplatek € 5/den - splatný na místě.

Strava

vlastní, možnost večeří za příplatek v nedaleké restauraci Zagreb.

Pláž

přes ulici, 10 metrů od apartmánů.

Sport v blízkosti

potápění, půjčovna kol, půjčovna loděk, šlapadla, šnorchlování, vodní sporty

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000