crosssearch
myway.cz

Apartmány ve vile Ana jsou nově zrekonstruované a leží v centru Turanje pouhých 30 metrů od moře. V blízkosti je mini market, restaurace, café bar. Parkování je možné před vilou. V domě sídlí agentura Maresole Travel. V domě jsou 4 apartmány.

Konečná cena za osobu od: 6 590 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Apartmány ve vile Ana jsou nově zrekonstruované a leží v centru Turanje pouhých 30 metrů od moře. V blízkosti je mini market, restaurace, café bar. Parkování je možné před vilou. V domě sídlí agentura Maresole Travel.

Ubytování

V domě jsou 4 apartmány. Každý apartmán/studio je standardně vybaven příslušným počtem lůžek, má plně vybavený kuchyňský kout s jídelním koutem, koupelnu se sprchou a WC, SAT TV, v ceně je ložní prádlo i ručníky. Popis apartmánů: 1. patro: dva apartmány pro 2 - 3 osoby (A/2+1) - ložnice se třemi lůžky, obývací místnost s kuchyňským koutem, společný balkón se sousedním apartmánem, 30 m2; 2. patro: apartmán pro 2 - 3 osoby (A/2+1) - dvoulůžková ložnice, obývací místnost s přístýlkou, kuchyňský kout, balkón s výhledem na moře, 30 m2; studio pro 2 - 3 osoby (S/2-3) - velká místnost s francouzskou postelí a jedním lůžkem, kuchyňský kout, bez balkónu, 30 m2. Apartmán a studio ve 2. patře jsou podkrovní.

Klimatizace je možná ve všech apartmánech i studiích za příplatek € 5/den - splatný na místě.

Pláž

oblázková, kamenitá, vzdálená 30 metrů.

Poloha

Do 50 m od pláže

Typ stravy

Bez stravy, večeře, večeře dítě do 7 let

Sport v blízkosti

potápění, půjčovna kol, půjčovna loděk, šlapadla, šnorchlování, vodní sporty

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Doporučit dovolenou? Napište nám - Kontakty
Máte dotazy? Zavolejte nám      777 080 000