crosssearch

Domek najdete cca 200 m od dlouhé hlavní pláže, cca 15 minut od centra letoviska a 1,5 km od vstupu do národního parku.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

Domek najdete cca 200 m od dlouhé hlavní pláže, cca 15 minut od centra letoviska a 1,5 km od vstupu do národního parku.

Popis ubytování:

Oblíbený přízemní domek s posezením na zastřešené terase a s ohništěm, stojí v zeleni zahrady v klidné části letoviska, v sousedství studií Katarina a Lilja. Vhodné pro rodinu nebo přátele. Parkování v zahradě zdarma.

Vybavení:

Prostorná zastřešená terasa, ohniště, zahrada, místo k parkování.

Pro děti:

Prostorný domek se zahradou a terasou, pozvolný vstup do moře, místa natáčení filmů o Vinnetouovi.

Aktivity:

Zelené borovicové pobřeží u Národního parku Paklenica nabízí řadu zajímavých aktivit. Jedinečná příroda národního parku zve k turistickým procházkám do soutěsek Malé a Velké Paklenice, ke sledování horolezeckých výstupů na 400 m vysokých proslulých paklenických skalních stěnách, k další vysokohorské turistice např. k nejvyššímu vrcholku Velebitu (Vaganski Vrch, 1750 m. n. m.), méně náročnou procházkou je sledování naučné stezky kolem historických kamenných stavení v podhůří, zajímavé jsou též Mirily - místa, kde se horalé naposledy loučili se sluncem. Delegát Vám nabídne výlety lodí, výlety do dalších národních parků (např. Plitvice, Krka, Kornati) a nebo výlet jeepem po Velebitu se zastávkami na místech natáčení filmů o Vinnetouovi. Přímo v kempu u hotelu Alan můžete navštívit muzeum natáčení 11 dílů série o Vinnetouovi, a to v původních prostorách hotelu, kde byl ubytován filmový štáb.

Pláž:

Několik kilometrů dlouhá pláž vzdálená cca 200 m od Nady je rozmanitá (oblázky hrubý písek betonové plotny), místy rušnější, jinde liduprázdná (vzdálenější část pláže bývá užívána nudisty). Vstup do vody je pozvolný.

Popis pokojů:

Ubytování ve dvou dvoulůžkových ložnicích a v kuchyni s klasickým gaučem (lednička, dvouvařič, základní nádobí), sprcha, WC, terasa, klimatizace (za příplatek 5 EUR na den). Vhodné pro čtyři osoby.

Stravování:

Vlastní vaření, možnost dokoupení snídaní ve formě bufetu v blízkém wellness hotelu Alan a servírovaných večeří v restauraci Konoba Batela (obojí cca 100 m).

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000