crosssearch

Dvoupatrový objekt studií najdete cca 200 m od rozlehlé hlavní pláže, cca 800 m od centra letoviska a malého přístavu a 1,5 km od vstupu do národního parku.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

Dvoupatrový objekt studií najdete cca 200 m od rozlehlé hlavní pláže, cca 800 m od centra letoviska a malého přístavu a 1,5 km od vstupu do národního parku.

Popis ubytování:

Příjemná studia s rodinnou atmosférou najdete v zeleni zahrady v klidné části letoviska.

Aktivity:

Zelené borovicové pobřeží u Národního parku Paklenica nabízí řadu skvělých možností vyžití. Jedinečná příroda národního parku zve k turistickým procházkám do soutěsek Malé a Velké Paklenice, ke sledování horolezeckých výstupů na 400 m vysokých proslulých paklenických skalních stěnách, k další vysokohorské turistice např. k nejvyššímu vrcholku Velebitu (Vaganski Vrch, 1750 m. n. m.), méně náročnou procházkou je sledování naučné stezky kolem historických kamenných stavení v podhůří, zajímavé jsou též Mirily - místa, kde se horalé naposledy loučili se sluncem. Delegát Vám nabídne klasické výlety lodí, výlety do dalších národních parků (např. Plitvice, Krka, Kornati) a nebo výlet jeepem přírodou Velebitu, se zastávkami na místech natáčení filmů o Vinnetouovi. Přímo v kempu u hotelu Alan můžete navštívit muzeum natáčení 11 dílů série o Vinnetouovi, a to v původních prostorách hotelu, kde byl ubytován filmový štáb.

Pláž:

Několik kilometrů dlouhá pláž vzdálená cca 200 m od studíí je rozmanitá (oblázky hrubý písek betonové plotny), místy rušnější, jinde liduprázdná (vzdálenější část pláže bývá užívána nudisty). Vstup do vody je pozvolný.

Popis pokojů:

Dvou, tří a čtyřlůžková studia jsou vybavena kuchyňským koutem (ledničkou, dvouvařičem, základním nádobím), sprchou, WC a balkonem nebo terasou. Čtyřlůžkové apartmá má dva pokoje po dvou lůžkách, společnou kuchyň, WC a sprchu. Některá studia jsou vybavena klimatizaci za příplatek 5 EUR/den (požadavek na klimatizaci nutno uvést předem). Zdarma dětská postýlka i parkování.

Stravování:

Vlastní vaření, možnost dokoupení snídaní ve formě bufetu v blízkém wellness hotelu Alan a servírovaných večeří v restauraci Konoba Batela (obojí cca 100 m).

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000