crosssearch

Příjemný rodinný penzion stojí přímo na pobřeží, blízko centra městečka a malého přístavu. V blízkosti objektu jsou obchody, restaurace i cukrárna.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

Příjemný rodinný penzion stojí přímo na pobřeží, blízko centra městečka a malého přístavu. V blízkosti objektu jsou obchody, restaurace i cukrárna.

Popis ubytování:

Oblíbený penzion Delfín s výbornou polohou a kvalitními službami za rozumnou cenu, stojí na břehu moře blízko centra letoviska. WiFi zdarma je k dispozici na pokojích i v dalších prostorách penzionu. Parkování před domem zdarma.

Aktivity:

Zelené borovicové pobřeží u Národního parku Paklenica nabízí řadu skvělých možností vyžití. Jedinečná příroda národního parku zve k turistickým procházkám do soutěsek Malé a Velké Paklenice, ke sledování horolezeckých výstupů na 400 m vysokých proslulých paklenických skalních stěnách, k další vysokohorské turistice např. k nejvyššímu vrcholku Velebitu (Vaganski Vrch, 1750 m. n. m.), méně náročnou procházkou je sledování naučné stezky kolem historických kamenných stavení v podhůří, zajímavé jsou též Mirily - místa, kde se horalé naposledy loučili se sluncem. Delegát Vám nabídne klasické výlety lodí, výlety do dalších národních parků (např. Plitvice, Krka, Kornati) a nebo výlet jeepem přírodou Velebitu, se zastávkami na místech natáčení filmů o Vinnetouovi. Přímo v kempu u hotelu Alan můžete navštívit muzeum natáčení 11 dílů série o Vinnetouovi, a to v původních prostorách hotelu, kde byl ubytován filmový štáb.

Pláž:

Přímo před objektem najdete dvě malé pláže (písečná nebo betonové desky), na rozlehlou hlavní pláž je to odtud cca 15 minut chůze. Několik kilometrů dlouhá hlavní pláž je rozmanitá (oblázky hrubý písek betonové plotny), místy rušnější, jinde liduprázdná (vzdálenější část pláže bývá užívána nudisty). Vstup do vody je pozvolný.

Popis pokojů:

a) Dvou nebo třílůžkové pokoje bez kuchyňky mají vlastní sprchu, WC, WiFi zdarma, klimatizaci (7 EUR/den) a balkon. b) Dvou a třílůžková studia mají vlastní kuchyňský kout, sprchu, WC, WiFi zdarma, klimatizaci (7 EUR/den) a balkon.

Stravování:

a) V ceně pokojů zahrnuta polopenze (servírovaná). b) Studia vlastní vaření.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000