crosssearch

Kemp se nachází přímo na pobřeží, cca 10 minut od centra letoviska a přístavu a jen 1,5 km od vstupu do národního parku. Oblíbený kemp leží ve voňavém piniovém háji přímo na břehu moře u Národního parku Paklenica.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Kemp se nachází přímo na pobřeží, cca 10 minut od centra letoviska a přístavu a jen 1,5 km od vstupu do národního parku.

Popis ubytování

Oblíbený kemp leží ve voňavém piniovém háji přímo na břehu moře u Národního parku Paklenica.

Vybavení

Hosté kempu mají neomezený přístup do moderního bazénu sousedního hotelu Alan a jsou jim zdarma k dispozici další služby jako animační programy pro děti i dospělé, 2x denně aerobik, taneční a zábavné večery s živou hudbou, dětské hřiště, plážový volejbal, za poplatek wellness a fitness centrum, autodráha, minigolf, vodní sporty atd. Přímo v areálu najdete restaurace, pizzerii i supermarket.

Pro děti

Uzavřený areál na pobřeží, bazén, animační programy, dětské hřiště, miniclub.

Aktivity

Zelené piniové pobřeží u Národního parku Paklenica nabízí řadu skvělých možností vyžití. Jedinečná příroda národního parku zve k turistickým procházkám do soutěsek Malé a Velké Paklenice, ke sledování horolezeckých výstupů na 400 m vysokých proslulých paklenických skalních stěnách, k další vysokohorské turistice např. k nejvyššímu vrcholku Velebitu (Vaganski Vrch, 1750 m. n. m.), méně náročnou procházkou je sledování naučné stezky kolem historických kamenných stavení v podhůří, zajímavé jsou též Mirily - místa, kde se horalé naposledy loučili se sluncem. Delegát Vám nabídne klasické výlety lodí, výlety do dalších národních parků (např. Plitvice, Krka, Kornati) a nebo výlet jeepem přírodou Velebitu, se zastávkami na místech natáčení filmů o Vinnetouovi. Přímo v kempu u hotelu Alan můžete navštívit muzeum natáčení 11 dílů série o Vinnetouovi, a to v původních prostorách hotelu, kde byl ubytován filmový štáb.

Pláž

Rozlehlá a dlouhá smíšená pláž, oblázky písek betonové plotny, se nachází přímo před kempem a hotelem Alan a je částečně ohrazená. Vzdálenější části pláže jsou užívány nudisty, vstup do vody je pozvolný.

Stravování

Vlastní vaření, možnost dokoupení snídaní ve formě bufetu v hotelu Alan a večeří v restauraci Konoba Batela v areálu.

Popis stanu

Prostorné dvou, tří a čtyřlůžkové stany CK stojí ve stínu vzrostlých stromů. Čtyřlůžkové stany mají dvě samostatné ložnice. Všechny stany mají předsíňku a sluneční střechu a jsou vybaveny el. vařičem, základním nádobím, poličkou, kapsářem, mají vlastní stolek a židličky a elektrické osvětlení; rovné americké nafukovací matrace, deky a malé polštářky, povlečení je nutné vzít s sebou (v omezené míře lze za poplatek zapůjčit nutné nahlásit předem). Každý stan má samostatnou přihrádku ve společných lednicích. Sociální zařízení kempu má vysokou úroveň (sprchy, toalety, dětská umývárna, kabinky pro dámy, umývárna nádobí, prací kout, žehlení) a nachází se hned vedle stanů.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000