crosssearch

Bluesun Hotel Alan je nejvýznamnějším turistickým zařízení na riviéře Paklenica, v jejímž středu je Starigrad Paklenica.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Bluesun Hotel Alan je nejvýznamnějším turistickým zařízení na riviéře Paklenica, v jejímž středu je Starigrad Paklenica. Hotel byl postaven v roce 1968 a kompletně zrekonstruován v roce 2003/2004. O rok později bylo zřízeno špičkové wellness centrum. Hotel je 3-hvězdičkový s all-inclusive a nachází se v blízkosti překrásné oblázkové pláže, která je obklopena borovým lesem.

Ubytování

Bluesun hotel Alan nabízí příjemné ubytování hotelového stylu. Ubytování je zajištěno ve 2-lůžkových pokojích s klimatizací a s možností přistýlky. Některé pokoje jsou s výhledem na moře. Bližší popis každého typu pokoje naleznete níže v popisu každé ubytovací jednotky.

Stravování

All inclusive - probíhá formou bufetu, odpolední občerstvení (káva, čaj, dezert), konzumace nealkoholických a alkoholických nápojů denně od 10:00 do 23:00.

Sport

V hotelu je hostům k dispozici venkovní bazén s hydromasážními tryskami, fitness, tenisové kurty, stolní tenis, minigolf, plážový volejbal, půjčovna kol, šlapadel a kanoí. Pro děti: dětský bazén, hřiště pro děti.
Wellness centrum: v Bluesun hotelu Alan pokrývá plochu více než 1000 m2 - 800 m2 vnitřní a 200 m2 ve středomořské zahradě. Spa oblast nabízí: vnitřní hydromasážní whirlpool, vířivky, parní lázeň, finská sauna, bio-sauna, Velebit sauna, wellness procedury - můžete se těšit jednotlivé procedury ve zvláštní části wellness a lázeňském centru.

Tipy

Národní park Paklenica - jeden ze zázraků přírody, vyznačuje se ostrými útesy, monumentálními kaňony a je domovem starých bukových lesů, tajemných jeskyň, endemických rostlin a volně žijících druhů . Park byl zařezen na Seznam světového dědictví UNESCO  v roce 1987, je výzvou pro každého milovníka přírody, turisty, horolezce a dobrodruha. Národní park Kornati - jeden z národních parků a nejčlenitější ostrovní skupinou v oblasti Středomoří, jedinečný shluk 150 ostrovů, ostrůvků a útesů. Národní park Krka - řeka Krka oblast byla vyhlášena národním parkem v roce 1985. Jedná se o sedmý národní park v Chorvatsku. Nachází se na území Šibensko-Kninska kraje a zaujímá rozlohu 109 km čtverečních podél řeky Krka. Národní park Plitvická jezera - nejstarší a největší chorvatský národní park zařazen na Seznam světového dědictví UNESCO. Vyznačuje se výjimečnou krásou jezer, vodopádů, jeskyní a lesů.

Pláž

Oblázková, betonová: asi 50 m od hotelu. 

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000