crosssearch

Velký moderní apartmán Barbara, situovaný v přízemí rodinného domu majitelky, najdete v klidné části letoviska v zeleni zahrady. Dům stojí cca 200 m od dlouhé hlavní pláže (hrubší písek, oblázky, betonové plotny), cca 15 minut od centra letoviska a 1,5 km od vstupu do...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

Velký moderní apartmán Barbara, situovaný v přízemí rodinného domu majitelky, najdete v klidné části letoviska v zeleni zahrady. Dům stojí cca 200 m od dlouhé hlavní pláže (hrubší písek, oblázky, betonové plotny), cca 15 minut od centra letoviska a 1,5 km od vstupu do národního parku.

Popis ubytování:

Příjemná studia s rodinnou atmosférou najdete v zeleni zahrady v klidné části letoviska.

Aktivity:

Zelené borovicové pobřeží u Národního parku Paklenica nabízí řadu skvělých možností vyžití. Jedinečná příroda národního parku zve k turistickým procházkám do soutěsek Malé a Velké Paklenice, ke sledování horolezeckých výstupů na 400 m vysokých proslulých paklenických skalních stěnách, k další vysokohorské turistice např. k nejvyššímu vrcholku Velebitu (Vaganski Vrch, 1750 m. n. m.), méně náročnou procházkou je sledování naučné stezky kolem historických kamenných stavení v podhůří, zajímavé jsou též Mirily - místa, kde se horalé naposledy loučili se sluncem. Delegát Vám nabídne klasické výlety lodí, výlety do dalších národních parků (např. Plitvice, Krka, Kornati) a nebo výlet jeepem přírodou Velebitu, se zastávkami na místech natáčení filmů o Vinnetouovi. Přímo v kempu u hotelu Alan můžete navštívit muzeum natáčení 11 dílů série o Vinnetouovi, a to v původních prostorách hotelu, kde byl ubytován filmový štáb.

Pláž:

Několik kilometrů dlouhá pláž vzdálená cca 200 m od studíí je rozmanitá (oblázky hrubý písek betonové plotny), místy rušnější, jinde liduprázdná (vzdálenější část pláže bývá užívána nudisty). Vstup do vody je pozvolný.

Popis pokojů:

Apartmán pro čtyři až šest osob tvoří velká ložnice se třemi pevnými lůžky, menší pokoj se dvěma lůžky, prostorná kuchyně (lednička, dvouvařič, trouba na pečení, el. varná konvice, základní nádobí a SAT TV s českým programem), koupelna (sprcha, WC) a krytá terasa. Klimatizace je za příplatek 5 EUR/den. Zdarma je k dispozici WiFi připojení, parkování, dětská postýlka (na vyžádání), možnost grilování a praní. Před domem jsou k dispozici lehátka na opalování.

Stravování:

Vlastní vaření nebo možnost dokoupení snídaní a večeří ve formě bufetu v blízkém wellness hotelu Alan.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000