crosssearch

Apartmánový dům Lilja

Chorvatsko, Severní Dalmácie - Stari Grad

Apartmánový dům Lijla stojí cca 200 m od dlouhé hlavní pláže, cca 15 minut od centra letoviska a 1,5 km od vstupu do národního parku.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

Apartmánový dům Lijla stojí cca 200 m od dlouhé hlavní pláže, cca 15 minut od centra letoviska a 1,5 km od vstupu do národního parku.

Popis ubytování:

Příjemné a dobře vybavené prostornější apartmány s moderními interiéry najdete v klidné části letoviska v zeleni zahrady poblíž studií Katarina a zahradního domku Nada. Zahradní posezení s grilem, WiFi zdarma.

Aktivity:

Zelené borovicové pobřeží u Národního parku Paklenica nabízí řadu skvělých možností vyžití. Jedinečná příroda národního parku zve k turistickým procházkám do soutěsek Malé a Velké Paklenice, ke sledování horolezeckých výstupů na 400 m vysokých proslulých paklenických skalních stěnách, k další vysokohorské turistice např. k nejvyššímu vrcholku Velebitu (Vaganski Vrch, 1750 m. n. m.), méně náročnou procházkou je sledování naučné stezky kolem historických kamenných stavení v podhůří, zajímavé jsou též Mirily - místa, kde se horalé naposledy loučili se sluncem. Delegát Vám nabídne klasické výlety lodí, výlety do dalších národních parků (např. Plitvice, Krka, Kornati) a nebo výlet jeepem přírodou Velebitu, se zastávkami na místech natáčení filmů o Vinnetouovi. Přímo v kempu u hotelu Alan můžete navštívit muzeum natáčení 11 dílů série o Vinnetouovi, a to v původních prostorách hotelu, kde byl ubytován filmový štáb.

Pláž:

Několik kilometrů dlouhá pláž vzdálená cca 200 m od studií je rozmanitá (oblázky hrubý písek betonové plotny), místy rušnější, jinde liduprázdná (vzdálenější část pláže bývá užívána nudisty). Vstup do vody je pozvolný.

Popis pokojů:

Prostornější apartmánové pokoje pro dvě až čtyři osoby mají 2 ložnice nebo obývací prostor a ložnici oddělené nábytkem. Všechny apartmány jsou vybaveny kuchyňským koutem (lednička, dvouvařič, elektrická varná konvice, základní nádobí), sprchou a WC, balkonem nebo terasou. Všechny pokoje disponují klimatizaci za příplatek (5 EUR/den), satelitními LED TV s českými programy, WiFi připojením zdarma. Možnost použití grilu a pračky zdarma. Parkování u objektu zdarma, posezení v zahradě.

Stravování:

Stravování: Vlastní vaření nebo možnost dokoupení snídaní a večeří ve formě bufetu v blízkém wellness hotelu Alan.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000