crosssearch

Hotel stojí přímo u moře v zeleném piniovém háji, cca 10 minut od centra městečka a 1,5 km od vstupu do národního parku.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

Hotel stojí přímo u moře v zeleném piniovém háji, cca 10 minut od centra městečka a 1,5 km od vstupu do národního parku.

Popis ubytování:

Největší a nejznámější hotelový areál v letovisku byl nedávno rekonstruován. Komplex s bohatým zázemím a s kempem se nachází přímo na pobřeží u Národního parku Paklenica. Ubytování na vyžádání.

Vybavení:

V areálu najdete restauraci, aperitiv bar, TV místnost, směnárnu, kadeřnictví, bazén s oddělenou dětskou částí (lehátka a slunečníky zdarma), animační programy pro děti i dospělé, 2x denně cvičení, taneční a zábavné večery s živou hudbou, plážový volejbal, pizzerii, supermarket, dětské hřiště, za poplatek wellness a fitness centrum, autodráhu, minigolf, tenis, stolní tenis, vodní sporty atd.

Pro děti:

Uzavřený hotelový areál, bazén s dětskou částí, animační programy pro děti, dětské hřiště, miniclub.

Aktivity:

Zelené piniové pobřeží u Národního parku Paklenica nabízí řadu skvělých možností vyžití. Jedinečná příroda národního parku zve k turistickým procházkám do soutěsek Malé a Velké Paklenice, ke sledování horolezeckých výstupů na 400 m vysokých proslulých paklenických skalních stěnách, k další vysokohorské turistice např. k nejvyššímu vrcholku Velebitu (Vaganski Vrch, 1750 m. n. m.), méně náročnou procházkou je sledování naučné stezky kolem historických kamenných stavení v podhůří, zajímavé jsou též Mirily - místa, kde se horalé naposledy loučili se sluncem. Delegát Vám nabídne klasické výlety lodí, výlety do dalších národních parků (např. Plitvice, Krka, Kornati) a nebo výlet jeepem přírodou Velebitu, se zastávkami na místech natáčení filmů o Vinnetouovi. Přímo v kempu u hotelu Alan můžete navštívit muzeum natáčení 11 dílů série o Vinnetouovi, a to v původních prostorách hotelu, kde byl ubytován filmový štáb.

Pláž:

Dlouhá smíšená pláž, oblázky písek betonové plotny, se nachází přímo před hotelem Alan a je částečně ohrazená. Vzdálenější části pláže jsou užívány nudisty, vstup do vody je pozvolný.

Popis pokojů:

Velmi pěkné dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky a rodinné pokoje mají vlastní sprchu a WC, klimatizaci, SAT TV, fén, balkon nebo terasu, za příplatek internet, telefon, minibar, sejf.

Stravování:

All inclusive light.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000