crosssearch

Vile Kornati - Komplex Solaris

Chorvatsko, Severní Dalmácie - Šibenik

Hotelový a sportovní komplex Solaris je vzdálen asi 7 km od centra Šibeniku. Apartmány Ville Kornati leží na okraji komplexu, v blízkosti kempu a jacht - přístavu Solaris. Jedná se o jednopatrové řadové domky.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Popis:

Hotelový a sportovní komplex Solaris je vzdálen asi 7 km od centra Šibeniku.
Apartmány Ville Kornati leží na okraji komplexu, v blízkosti kempu a jacht - přístavu Solaris. Jedná se o jednopatrové řadové domky. Apartmány byly kompletně zrekonstruovány a moderně vybaveny. Apartmány jsou ve velikosti 2+2- 3+2 a 4+3.


Ubytování:

Apartmán 2+2: dvoulůžko v obývací místnosti s vybaveným kuchyňským koutem, dvoulůžkový pokoj s patrovým lůžkem pro děti, koupelna se sprchou a WC, klimatizace, SAT TV, balkon, rozměr cca 30 m2. Apartmán 3+2 - obývací místnost s rozkládacím gaučem pr o2 osoby, vybavený kuchyňský kout, dvoulůžková ložnice s francouzským lůžkem, dvoulůžková ložnice s patrovým lůžkem pro děti ,koupelna se sprchou a WC + další samostatné WC, klimatizace, SAT TV, 2x balkon, rozměr cca 55 m2. Apartmán 4+3 - obývací místnost s rozkládacím gaučem pro 2 osoby, vybavený kuchyňský kout, 2x dvoulůžková ložnice (jedna s francouzským lůžkem a druhá s oddělenými lůžky a přistýlkou), koupelna se sprchou a WC, druhá koupelna s vanou a WC, klimatizace, SAT TV, 2x balkon, rozměr cca 70 m2.

Pláž:


Pláž je přírodní, kamenitá. Oblázková pláž s bazénem je vzdálená asi 150 m. U pláže jsou k dispozici i sprchy se sladkou vodou a velký tobogán.
Hosté mohou využívat všech zařízení komplexu Solaris - uprostře areálu je moderní wellness centrum, které disponuje krytými i otevřenými bazény se sladkou i slanou vodou (za poplatek).
Možnost dokoupení stravování.
Parkování za příplatek 4,- EUR/den.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000